Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy fogyókúra mennyi idő után...

Egy fogyókúra mennyi idő után látszik meg a testemen?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a vádli és comb vastagságának illetve a derék csípő átmérőjének csökkenésére?


Ha rendben van az étkezés és a sport mennyi hét fog eltelni hogy észreveszem hogy egy mérettel kisebb nadrág kell?


Nálatok hogy volt ez? :)


2016. ápr. 13. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Változó. Ha az első 1 hónapban arcról fogysz, akkor nem fog kelleni kisebb nadrág... Nálam majdnem teljesen így volt... Roppant aránytalanul is lehet fogyni.

S persze nem mindegy, hogy mennyi felesleg van a hasadon s milyen ütemben fogysz.

2016. ápr. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nyárra szeretnél "bekészülni" és jelentős a túlsúly, akkor a rosszhír az,hogy az a hajó már elment.A nyári forma télen készül... :-)
2016. ápr. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Dehog csak úgy 10-12 kilót akarok leadni. 2 hete kezdtem 97 kilóról :) Most 93 vagyok. Bízok benne hogy augusztusra meglesz :-)
2016. ápr. 14. 06:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem kb 4 kg után kezdett el látszani. Akkor már látszott, hogy nagy rám a gatyám (a melltartómból már előbb kifogytam) Akkor kezdte el nagyim is mondani, hogy fogytam, de egyedül ő volt ilyen szemfüles.

Most járok 7 kg-nál, most már teljesen random emberek is elkezdték mondani, munkahelyemen is, és már annyira nagy a gatyám derékban, hogy kigombolás nélkül is le tudom húzni magamról :D Az övemet 4 lyukkal kell beljebb húznom. De érdekes, hogy a combomon még annyira nem feltűnő, ott még ráfeszül a nadrág, én hasból fogytam egyelőre a legtöbbet.

2016. ápr. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!