Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan folytassam? Nagyon...

Hogyan folytassam? Nagyon szeretnék lefogyni. (Többi lent)

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, 169 cm és 89 kg. Az elmúlt 3 hétben életmódot váltottam, mikor elkezdtem az egészet még 93 kg voltam. Sok salátát ettem, csirkemellet, halat és csoki helyett joghurtot. Minden nap bicikliztem (szobabicaj) 20-30 percet átlagosan 20 km/h-val. Elmúlt héten napi 15 perc gyors séta és 25 perc kardio torna volt. Viszont 4 napja egy gram nem ment le, a mérleg meg sem mozdul, elveszi a kedvemet mindentől. A testemen lehet látni, hogy fogytam, a derekamon leginkább. Na meg jobban is érzem magam. Most totál elment a kedvem. Mit ajánlotok, mit csináljak? Hogyan jöjjön meg újra a kedvem?

Nem diétázni akarok hanem életmódot váltani, vagyis ha elértem a célomat, hasonlóképp szeretnék étkezni és sportolni is.

Várom a válaszokat, előre is köszönöm a segítséget!



2016. ápr. 17. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha látod, hogy fogysz, mégis mit vársz? 4 nap semmi, de ha egyik napról a másikra 1-2 kiló pluszt látsz, az is teljesen természetes...

Ne türelmetlenkedj.

2016. ápr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Én súlyban három hónapja stagnálok. Centiben megy le, nekem ennyi elég egyelőre. ;)


4 nap semmi... egyáltalán miért méred magad naponta? Még napközben is ingadozik a súly ennyit!


Hetente egyszer mérj, súlyt, centiket egyaránt.

Ugyanolyan körülmények közt. Legjobb reggel, wc után, kaja előtt. Ugyanazzal a mérleggel, a lakás ugyanazon pontján.


Az életmódváltás hosszú távú projekt. :)


(A joghurttal meg óvatosan, egyik-másik tele van tömve cukorral)

2016. ápr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ember fogyásnál először vizet veszt, majd szép lassan kezd lemenni róla a felesleges zsír. Ne türelmenkedj! Én négy hónap alatt adtam le majdnem 20 kilót, úgyhogy jobban koncentráltam a sportra és nem mértem magam mindennap. Ha mindennap mérdd magad, akkor rossz érzeted lesz és csak hátráltatod magad. A másik pedig, hogy ne a súlyt nézd, mert az csalhat, ugyanis ha tornázol rendszeresen, akkor nem csaj fogyni fogsz, hanem erősödni is és az izom nehezebb a zsirnál. Az pedig nem jó ha csak diétázol és kardiózól, mert izom nem fejlődik és lehet, hogy vékony leszel, de plötyi úgyhogy próbálj erősíteni is kardio mellett. Javaslom pl. Czanik Balázs Capoeira aerobikját. Nagyon hatásos és Balázs a legjobb edző, akivel valaha találkoztam :)
2016. ápr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Krisz85 ***** válasza:
66%

na Vera okos voltál /kivételesen / :D


amúgy lehet hogy kéne valamit növelni az edzésintenzitásodon is? vagy időben, vagy nehézségben? hmm? esetleg valami testsúlyos ,vagy súlyzós edzés is?


egy idő után alkalmazkodik a szervezeted, megszokja az edzésterhelést, és csak újabb, vagy másfajta edzéssel tudod sokkolni és arra kényszeríteni - persze megfelelően tiszta és minőségi diéta mellett - hogy újra hozzányúljon a fránya zsírraktárakhoz.

2016. ápr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz! :)
2016. ápr. 18. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!