Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon drasztikus fogyókúrát...

Nagyon drasztikus fogyókúrát keresek, tudtok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés
Annyit szeretnék fogyni amennyit csak lehet,természetes mozgok is rendszeresen és igyekszem minél kevesebb kalóriát bevinni. Ha valaki esetleg próbált már ki drasztikus,pár napos diétát,és működött,esetleg leírna pár étrendet? Köszönöm a válaszokat. (Léböjt tanácsokat,tapasztalatokat is szívesen fogadok.)

2016. ápr. 20. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:

" próbált már ki drasztikus,pár napos diétát "


-párnapos diétával semmire nem mész,ha tényleg fogyni akarsz akkor meg kell változtatnod az evésedet,hosszú távon....

2016. ápr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ajánlani? Azt nem tudunk.
2016. ápr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A legjobb, ha nem drasztikus diétát tartasz. Ha mindenképp drasztikus akarsz lenni, akkor esetleg tudományos rohamdiétára rákeresve az egyik magyar testépítő oldalon találsz egy cikket.

De én még ezt sem javasolnám. A fokozatosságnak, lassú fogyásnak csak előnye van.

2016. ápr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia.én is most ilyet keresek..persze nem pár napig ,hanem jó pár hétig szeretném tartani,majd kicsit növelni a kaját, és tartani az eredményt. Szerintem én úgy fogom csinálni,hogy sok fehérjét viszek be,de nagyon kevés kalóriát és ch-t ,mellette mozgok,addig csinálom amíg bírom. Nekem az a baj,hogy én unalomból eszek ezért nehéz fogynom :(
2016. ápr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Ha drasztikus diéta, akkor akkor Level diéta. Max. 15 napig lehet csinálni, mert nagyon megviseli a szervezetet. Ezáltal nem is túl egészséges. De tudom milyen az, ha az ember nem akar hónapokat tökölni a fogyókúrával. Huszonévesen csináltam (kb. 10 éve), 10 kilótól szabadított meg 12 nap alatt. Persze gondolom nyilvánvaló számodra, hogy nem csak zsírt, de izmot is veszítesz ezáltal. Én sosem híztam vissza ezeket a kilókat, persze a diéta után nagyon odafigyeltem az étkezésem mennyiségére és minőségére. Nem jó szívvel ajánlom, de ha erre vágysz, akkor sok sikert. A neten fent vannak a diéta részletei, keress rá.
2016. ápr. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!