Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez hogy lehetséges?

Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Nos szóval hónapok óta nem bűnöztem, ellenben ma találkoztam egy ismerőssel aki a Burger Kingben szeretett volna ebédelni. Megettem egy McChicken szendvicset, ennyit megengedtem kivételesen magamnak. Neten utánanéztem, elvileg 440 kalória van benne, de szénhidrát meg kb 30-40g. Ez létezik? Akkor miért ilyen sok kalória?
2016. ápr. 21. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyilván sok benne a zsír. 1 gramm zsír kb. 9 kcal, míg ugyan ennyi ch csak 4.

Viszont szerintem ez nem olyan rossz kaja, ritkán belefér. (Inkább zsírt preferálom diéta szempontjából, mint a ch-t)

2016. ápr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert McChicken a McDonaldsban van, nem a Burger Kingben.


A McChicken 426 kcal 45 gramm szénhidráttal. Ez reális érték. De a kalóriába beleszámít a zsír, a fehérje, minden más tápanyag is. Nagyon sok alacsony szénhidrát-, de magas kalóriatartalmú étel van.

2016. ápr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Például ha betolok az arcba 30 g lenmagolajat,akkor az 30x9 kcal=270 kcal és nincs benne semmi ch.
2016. ápr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!