Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdemes éhgyomorra futni?

Érdemes éhgyomorra futni?

Figyelt kérdés
Úgy értem érdemes reggeli előtt futni?Vagy veszélyes lehet így a kardió?

2016. ápr. 23. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
én azt hallottam, hogy így jobban ég a zsír, de nem tudom biztosan
2016. ápr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

meg én nem tudnék, mert kaja nélkül képtelen vagyok mozdulni reggel, szóval nekem nem menne lehet :D

előző vagyok

2016. ápr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Lipton. ***** válasza:
Érdemes, persze!
2016. ápr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én biztosan rosszul lennék. nem tudom merre szoktál futni, de azért legyen nálad szőlőcukor vagy energiaszelet,hogyha mégis leesne a vércukrod és rosszul lennél,akkor be tudj kapni valamit.

amúgy egy fél órás edzés még nem gáz szerintem, de ha több mint egy órát szoktál futni, akkor inkább egyél előtte 1-2 órával.

2016. ápr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam. Reggel csak a kávémat dobom be, utána futok 1 órát 7 körül. Enni pedig csak 11-12 felé szoktam először.
2016. ápr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ srácok!!
2016. ápr. 24. 10:17
 7/9 anonim válasza:
Bizony, futni általában hajnalban/reggel szoktunk éhgyomorra, ha este teszed, akkor ügyel arra hogy előtte 2-3 órával nem eszel semmit sem, különben Róka koma :)
2016. ápr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem vazz, zabald magad tele hatha hanysz egy jot futas kozben!
2016. máj. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ennyi hulyet egy rakason. Kavet ehgyomorra!! Aztan lehet csodalkozni majd mikor gyomorfekelyt kapsz marharepa!
2016. máj. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!