Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki volt már hasonló...

Valaki volt már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
A terhességem alatt rengeteget zabáltam falási rohamok jöttek rám.A védőnő meg az orvos is azt mondta hogy szülés után el fog múlni. Szülés után 17 ka - val voltam nehezebb. De még azóta is tartanak ezek a rohamok sőt néha többet eszek mint előtte.már 6 hónapja meszültem még szoptatok. De azóta megint felszaladt rám 15 kg plusz. Mit tudok tenni mással történt már ilyen? Mert már óriási érzem magam.

2014. dec. 22. 08:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Dokihoz menj vissza.
2014. dec. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem egészen normális szerintem :(

Mondjuk én azok közé tartoztam, akik terhesség alatt alig híztak, sőt az első trimeszterben sokat fogytam is, így a végére +7 kg lett az eredmény. A szoptatás alatt viszont nemhogy nem fogytam, hanem híztam :/ pedig nem ettem többet mint előtte, csak sokkal több szénhidrátot, különben nem volt tejem :(

Falási rohamaim nem voltak illetve ami volt, azt sok önuralommal kordában tudtam tartani.

Ha te ennyire nem bírod, és sokat híztál, házi orvostól kérj egy labort, nézzetek pajzsmirigy funkciókat. Ha az oké, akkor is tud tanácsot adni, hogyan tovább :)

2014. dec. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!