Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valaki hasonló helyzetben?...

Van valaki hasonló helyzetben? Időhiány, evészavarok. Kieg.

Figyelt kérdés
Szeretnék tanácsot kérni, olyanoktól akik voltak már hasonló helyzetben. 19 éves lány vagyok 175 cm és 100 kg. Idén szeptemben Pestre költöztem, hogy folytassam tanulmányaim tovább. Szakácsnak tanulok Okj-n, és ezért nagyon kevés időm van. Az egyik héten iskolában vagyok reggeltől késő délutánig, a következő héten pedig munkahelyi gyakorlaton vagyok, szintén ugyanilyen beosztásban vagy még későbbig. Az utóbbi időben sajnos sikerült visszahíznom amit eddig lefogytam. Az sem volt valami sok szóval nem volt nehéz de mégis. A problémám az, hogy mindig csak este van időm rendesen enni. Mozogni esélyem sincs. Ja és kollégista vagyok, tehát ez is nehezíti a dolgokat. Hogyan tudnék változtatni ezen? hogyan osszam be az időm, hogyan fogyhatnék ilyen életmód mellett? Voltatok már hasonló helyzetben? Esetleg szívesen beszélgetnék olyanokkal, akik ugyanígy éreznek. Válaszaitokat előre is köszönöm!
2012. okt. 30. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan a sulim, hogy reggel 8tól este 6ig bennt ülök. Én előtte nap mindig csinálok valami párolt húst vagy halat rizzsel és kis dobozban elviszem magammal. Reggel még indulás előtt megeszek két toast tk kenyeret sonkával, és útközben veszek magamnak 2 joghurtot vagy gyümölcsöket tízórainak meg uzsonnának, vacsim a koliban van túró vagy zabkása vagy tojást főzök, gyalog járok 1 óra oda-vissza de leginkább csak a vissza útra tudom magam rászánni és ha van kivilágítás 7 körül még kocogok 20 percet, alvás előtt 3 órával meg valami aszalt vagy sima gyümölcsöt rágcsálok
2012. okt. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!