Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az étrendről?

Figyelt kérdés

[link]

nekem is beválhat? 60kg 168cm. nem kevés?



2016. máj. 2. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen jó és elég. Nekem sajnos az életvitelembe nem fér bele, hogy ennyiszer egyek több adagban.
2016. máj. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
12%
Ez egy testépítő étrend, minek neked ennyi fehérje? (és még plusszban fehérjeport is inni...) Ne egyél annyi zsírt, fehérjét, egyél teljes értékű szénhidrátokat (rizs, krumli, tészta), ne egyél zsíros dolgokat, és máris nem fog raktározni a szervezeted. Zöldségek, gyümölcsök!!!
2016. máj. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Fogyni biztos lehet vele, mivel elég koplalós (persze van, akinek szűkösen elég, bár edzés mellett necces). Az összetétel még jó lehet, a zsíron viszont mindenképpen emelnék, mert borzalmasan kevés, a testépítők zöme sem ennyit eszik, hanem inkább szálkásításkor minimum 0,5g/tskg, tömegeléskor inkább 1g/tskg, persze van, aki többet. Esszenciális tápanyag a zsír, nagy gondokat okozhat, ha nincs rendes bevitel.

A fehérje lehet kevesebb is, de ennyivel sincs baj, bár inkább átpakolnék belőle a zsírra egy csöppet. De kinek hogyan tetszik, csak a zsír legyen több.


Hmmm... Én is csinálok olyat néha, hogy 25g málna, de leírva azért kicsit szomorú mennyiség... No mindegy.

2016. máj. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!