Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megtartania...

Hogyan tudnám megtartania súlyomat önmegtartóztatás nélkül?

Figyelt kérdés

38 éves leszek 170 cm és 52 kg (de szigorúan reggeli méretkezés után!!!)

azon rettegek h 50 éves koromban 90 kg leszek. tegnapelőtt alig ettem jött rám 0,25 kg tegnap is a reggelim muzli, tizorai fél majkremes kenyér, ebeéd, gombapaprikas galuska nelkul, uzsonan nagyon kicsi lekvaros kenyér vacsora nagyon kis szelet disznokaraj uborkaval. Mégis híztam. Jön a bikiniszezon rettegek az elhízástól. Mit tehetek? Megáll egy idő után a súlynövekedésem vagy a végtelenségig hízom?



2016. máj. 3. 06:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
De mi lesz velem igy konyirgom!!!??? alig ettem hetvegen gorkorizram is egy orat es ramment egy kg!!! 53 kg voltam reggel!!! konyorgom a levegotol is hizom????!!! bikin szezon van rettegek az elhizastol! tenyleg olyan leszek mint a kepen levo holgyek ha ez igy megy tovabb ennyire elkeseredett harcot kell vivnom! nem birom, tovabb! szerintem beuralot kerek pajzsmurigy vizsgalatra
2016. jún. 6. 06:25
 12/12 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz kérj beutalót, neked arra van szükséged. Beteges amit csinálsz, ráadásul semmit nem fogadtál meg az itt elhangzott tanácsokból. Mit vársz, mit mondjubk?
2016. jún. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!