Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fiatal vagyok, de segítségre...

Fiatal vagyok, de segítségre lenne szükségem hogyan tudnék fogyni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 14 éves vagy, és úgy érzem 20 kiló + van rajtam. ezt nyárra 1 hónap alatt leszeretném vinni, eléggé optimista vagyok ilyen téren pedig nem könnyü. Ki milyen módszerrel fogyott le? és fogyás után szeretnék rendes kezeket. Szóval gyúrni szeretnék kézre, olyankor mit kell tenni,milyen módszereitek vannak? Az lehet akár télen is. (Nem divatból meg a tipikus 14 éves korosztályra szeretnék hasonlítani, hanem tetszik egy lány.) Kérlek normális válaszokat küldjetek. (Ui: Lehet brutálisan durva is a fogyókúra, én eddig azt csináltam nem ettem semmit 5 napig, de nagyon rosszúl lettem tőle.) Köszönöm :)

2016. máj. 4. 13:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát a koplalás után ugy jöhet vissza a leadott súly hogy az éheztetés miatt elkezdenek az emberek zabálni. Amúgy szép teljesítmény, most akk 210 cm vagy?
2021. máj. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Örülök a sikerednek, de azért azt be kell látnod, hogy lehet, hogy nem mindenki lesz olyan szerencsés ezzel a "diétával", mint te voltál. Azért mert te keresztül sétáltál az aknamezőn, aki utánad jön, könnyen ráléphet egyre.
2021. máj. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!