Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A nyáron leszeretném adni a...

A nyáron leszeretném adni a zsírfölöslegemet rengeteg edzéssel?

Figyelt kérdés

19F, 173 cm magas 80-85 kg vagyok.

Nem vagyok rest, nem éheztetéssel akarom leadni a sok zsírt, hanem sok edzéssel. Nem célom, hogy izomtömeg legyek, csak egyszerűen nem akarok kövér lenni + egy kis izom.

Csak nem tudom, hogy milyen edzést csináljak. Miből mennyit stb...

Meg az étkezéssel kapcsolatban is egy-két tippre kíváncsi lennék.

Tudnátok segíteni? Előre köszönöm!



2016. máj. 4. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Google: szálkásítás.

Hajrá.

2016. máj. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fogyás alapvetően étrendi kérdés. Ha a táplálkozás rendben, akkor a sport segít a fogyásban.
2016. máj. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az étkezés akkor is alap, de a sok mozgás persze jó. Teljes testes edzés meg valami aerob a legjobb szerintem. Jó esetben, kezdőként izom is jön, ami még inkább segít.
2016. máj. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Csak milyen edzéstervet csináljak ? Hogy állítsam össze, akár a fent említett szálkásító edzéstervet? Én ehhez nem értek...

De edzőt meg nem akarok fogadni.

2016. máj. 4. 21:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs szálkásító edzés, csak szálkásító étrend. Keress rá a Sárga kapszula c. online könyvre,töltsd le! Alap információk vannak benne, még akkor is ha nem akarsz testépítő lenni.
2016. máj. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Már egyszer elolvastam, de újra elfogom.

Igen, az étrend fontos, de edzés is kell, meg némi izmot is szeretnék.

Csak nem tudom hogyan és mit eddzek. :(

2016. máj. 4. 21:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól teszed, ha elolvasod újra. Ha az alakformálás a cél, akkor a súlyzós edzés +aerob edzés a legjobb kombináció.
2016. máj. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!