Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le a hasamról?

Hogy fogyjak le a hasamról?

Figyelt kérdés
Sziasztok!15 éves vagyok 165 cm és kb.45 kilo.Mindenki azt mondja hogynagyon vékony vagyok de én nem látnám,főleg a hasamról szeretnék leadni.Nem vagyok anorexiás ha valaki azt gondolná csak modellkedem és ezért kérdezem:) Az értelms válaszokat megköszönöm:)

#diéta #Fogyókókúra
2016. máj. 7. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon sovány vagy.

Nincs miből fogynod. Tényleg úgy nézhetsz ki, mint egy anorexiás.

Ha nagy a hasad, az nem a súlyod miatt van, hiszen nagyon sovány vagy. Valami gond lehet az emésztéseddel. Valamiért puffadhatsz.

Gondolom, nem is eszel normálisan, egészségesen.

2016. máj. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kizártnak tartom, hogy ennél a súlynál lenne felesleges zsír a hasadon. Az adatok alapján tényleg jó vékony lehetsz.

Szerintem nézesd meg a tartásod, hogy nem billented-e előre a medencéd. Nem szoktál görnyedten ülni? Ha kihúzod magad, akkor sima a hasad? Ha megfeszíted a popsid, akkor is ugyanúgy marad? Esetleg nem csak beképzeled, hogy valami probléma van a hasaddal?

A sportot mindettől függetlenül tudom ajánlani, egy kis torna senkinek sem árt.

2016. máj. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!