Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17 éves,172 cm és 68 kg. Ez sok?

17 éves,172 cm és 68 kg. Ez sok?

Figyelt kérdés
Aránylag elég jól oszlik el a testsúly, van derekam, csak eléggé széles a csípőm és vastagabbak a combjaim. Régebben 64 kg körül voltam, akkor éreztem magam igazán tökéletesnek, csak nem tudom, hogy szerezzem vissza azt a testsúlyt, fogyókúrázáshoz nem vagyok elég kitartó, mert imádom az édességet és szeretek enni.
2010. ápr. 8. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Felejtsd el, hogy kövér vagy. Szerintem pont jó. :) Csinos lehetsz, ne próbálj te is beszürkülni ebbe a "attól-vagyok-maximalista-hogy-halálra-éheztetem-magam"-társadalomba.
2010. ápr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem vagy kövér, én is hasonló paraméterekkel rendelkezem, de szeretnék egy kicsit formásabb lenni, illetve 64-65 kg-ra lefogyni.

Diétázok, persze nem drasztikusan és minden nap 1-1,5 órát taposok, illetve súlyzózok. Nem akarok 2 nap alatt lefogyni, csinálgatom ahogy tudom, a lényeg, hogy közben jól érezzem magam.

2010. ápr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
A 17 év nagyon sok :O A többi oké.
2010. ápr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

Szia!

Az életkor szinte mindegy :) Az ideális testsúly a könyvek szerint a MAGASSÁG (cm)-110. Ez a te esetedben 172-110=62 kilogramm lenne. Tehát a testsúlyod szinte ideális! A könyvek szerint!!!

Én mindig azt szoktam mondani, hogy az az ideális amiben jól érzed magad és tetszel magadnak ha a tükörbe nézel. /na jó, azért mondjuk 150 kilósan ne érezd magad jól :) / Ez alól a kitétel alól a sportolók és a "beteg" emberek kivételek. Mindenki másra igaz.

Üdv : P. - Okl. Szakedző

2010. ápr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, főleg az utolsónak.
2010. ápr. 10. 17:45
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Tökjó vagy, hidd el.. Csak akkor akarj fogyni, ha TE nem érzed így jól magadat, de akkor is csak ésszel.


(Én is ugyan ennyi vagyok, 85 kiló és 107 kilóval kezdtem.. ha elérem a te súlyodat, akkor nem is szeretnék tovább menni :))

2010. ápr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
nagyon jó
2010. ápr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha most 68 vagy, mire 30 leszel, durván elhízott leszel. Ugyanis legtöbb nő nem őrzi meg a tinédzserkori alakját, ami egyébként norális.


Ráadásul ha te magad is 64 kilósan érzed jól magad, akkor valószínűleg az lenne az ideális.

Én 17 évesen 168/54 voltam, viszonylag vékony. Most 33, és 168/67. Most sem vagyok kövér, de 13 kilóval vagyok több, ráadásul úgy, hogy nagyságrendekkel egészségesebben kajálok, mint amikor anyukám házias/magyaros főztjét ettem kötelező jelleggel, fehér liszttel, cukorral, zsírban tocsogó krumplival, nagy szelet fehér kenyerekkel. Ha ugyanazt enném, legalább 90 kiló lennék szerintem.

2010. ápr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, az utolsó válaszadónak igaza van, hiszen egy tizenévesnek sokkal jobb a metabolizmusa, ezáltal könnyebben is tud fogyni. Ezért is félek ennyire, ha idősebb leszek, ráadásul ha szülni is fogok. De akkor szertintem annyira nem fog érdekelni a néhány kiló plusz, mint most.
2010. ápr. 11. 11:38
 10/12 anonim ***** válasza:

Nézz a tükörbe. Ha hájasabb vagy mint kellene, akkor sok. Ha nem, akkor nem sok. Csak rajtad múlik, hogy hogyan tartod magad tökéletesnek. De mivel feltetted a kérdést, ezért válaszolhatok: igen, sok.

De ha nincsen akaraterőd változni, akkor veszett ügy, ezt te is tudod.

2010. ápr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!