Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki segítene? (részletek lent)

Valaki segítene? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Tehát a helyzet a következő: lefogytam 7kg-ot egy hónapnyi idő alatt de sajnos koplalással. Nem volt étvágyam ez idő alatt, enni viszont azt ettem amit megkívántam. Például volt olyan, hogy egész nap csak egy saláta tálat ettem és egy szelet csokit. Vagy épp ami volt. Többnyire a deficitem 1000 kcal alatt volt, plusz heti 3-4x szobabicikliztem 30percet. Igen ám, de az étvágyam kezd visszatérni és még szeretnék fogyni,de valószínűleg ha 1000kcal felett ennék (mondjuk 1200-1500) gyarapodna a súlyom. A lényegre térve, ha esetleg 4-5 napig jóval többet eszek mint kellene akkor gondolom feltöltődnének a glikogén stb. raktáraim és visszaállna az anyagcserém majd pedig rátérnék az 1200 kalóriás étkezésre, akkor folytathatnám a fogyást?

A válaszokat előre is köszönöm és elnézést a hosszú terjedelemért!



2016. máj. 11. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Egészséges dolgokat egyél.Több szobabiciklizés.
2016. máj. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mindennévfoglaltvazz válasza:
Koplalással nem érsz el tartós eredményt. Inkább mozogj többet, hogy a napi kalóriakereted kényelmesen meglegyen. Ezt úgy mondom, mint aki 7 hónap alatt 7500 km bringázással leadtam majdnem 30 kilót. Ennek már több mint fél éve. Azóta is tekerek, azt eszek amit akarok és nem jön vissza. Egyébként is az "életben maradáshoz" szükséges átlag 2000 kCal-ból (ami persze függ a testsúlytól, kortól, nemtől) nem sokat lehet spórolni. Naponta 1600 kCal minimum kell minden embernek, mert akkor jönnek a hiánybetegségek tünetei, a szervezet elkezd raktározni, egyszóval többet árt, mint használ...
2016. máj. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!