Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi az ideális testsúly...

Mennyi az ideális testsúly egy 171 cím magas nőnek? Most 54 kg vagyok . Heti minimum 3 órát sportolok és általában nagyon jól tartom magam az egészséges életmódhoz.

Figyelt kérdés

Mostanában mintha valami nem stimmelne. Hétköznaponként nem bírok 1200 kalóriánál többet enni és hétvégén most meg rámjött egy zabaroham.

Mit tegyek?


2016. máj. 22. 19:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. máj. 23. 17:03
 12/15 A kérdező kommentje:
Ja és nem tudom mennyi a fehérje bevitelem ;)
2016. máj. 23. 17:05
 13/15 anonim válasza:
Én példaul fogyni szeretnék,elárulhatnátok a titkotok.Csináltam olyan sokáig,hogy csak napi1 étkezés,nem vált be.De 5ször enni kis adagokat se tudok,mert a munkám se engedi,meg az a baj,hogy még nem lakok jól nem tudom abbahagyni,kaja utän meg lefekszem.A problémát tisztán látom
2016. máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

[link]

A mostani életvitelemben a ketogén diétát tudtam jól beilleszteni. Napi 3-4 étkezésem van. Olvasd el, amit belinkeltem! Hátha segít.

2016. máj. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha éhes vagy egyél,ha nem vagy éhes ne egyél,ezen nem kell parázni
2019. nov. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!