Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az almaecet tényleg fogyaszt?

Az almaecet tényleg fogyaszt?

Figyelt kérdés
tapasztalatokat vá

2016. máj. 27. 15:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nem segíti.
2016. máj. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Mar miert ne seginene?

Gyorsitja az anyagcseret.

Nekem peldaul segit. Minden etkezes utan iszok es este lefekves elott is.

Sot meg akkor is segitett mikor telezabaltam magam napokig de az almaecetet mindig ittam, igy szerencsere nem jott fel ram egy kilo sem.

2016. máj. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
Persze mer bármit eszik az ember, ha leöblíti egy kis ecettel, akkor már hízni sem fog. Eszed sok lehet. Jön a következő nagy dobás a mekibe, light cola helyett almaecetes víz a sajtburger menü mellé és máris nincs hízás.
2016. máj. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Nem errol volt szo kedves utolso valaszolo.:)

Pusztan segitett, de valoszinuleg nagyon hihetetlen igaz?:)

Es igen, sok eszem van, ne becsuld ala mas kepessegeit, nem vagy se tobb se kevesebb mint en.

2016. máj. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Mond el az élettani hatást, amivel segíti a fogyást, mostmár kiváncsi vagyok rá.
2016. máj. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
Há' mit nem értesz? Az almaecet gázzá alakítja a zsírt,azt meg kifingod. :-D
2016. máj. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Nos az almaecet serkenti az anyagcseret mint mar egyszer emlitettem. Fokozza a belmukodest ezaltal elosegiti a salakanyagok kiuriteset a szetvezetbol.

Es segiti a zsirok lebontasat, gatolja a lerakodasukat. Remelem ebben is lesz olyan dolog amibe bele lehet kotni.;)

2016. máj. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
Nincs benn olyan stimuláns, ami gyorsítja az anyagcserét, az h fokozza a bélmúködést, annak semmi köze az anyagcseréhez, mivel az sejtszinten működik. Zsírt se éget, az meg h gátolja a zsírok lerakodását, a legnagyobb fasság amit mostanába olvastam. Nem tudom biológiát tanultál-e, ha igen, akkor tudod, hogy a vérben keringő felesleges glükózt alakítja a test zsírrá, amennyiben a glikogén raktárak telítettek. Az almaecet pedig soha nem fog a véráramba kerülni. Mi köze lenne a kettőnek egymáshoz? Az egyetlen dolog, ami gátolja a zsírok felszívódását (nem pedig lerakódását) részben az a chitosan , ami magáhozza vonzza a zsírt, ezáltal kevesebb szívódik fel belőle, ám ez még mindig nem változtat azon a tényen, hogy a szénhidrát zsírrá alakul. Szóval igen van mibe belekötni, ha nem vagy okos, de hajtod a fasságot.
2016. máj. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Jaj már! Hát a nők lapja megírta, hogy az almaecet fogyaszt... ;-)
2016. máj. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Tok mindegy mit mond az ember csak offolni tudjatok, menjetek ti a fenebe :)
2016. máj. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!