Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek kerékpározás előtt...

Mit egyek kerékpározás előtt és után?

Figyelt kérdés

Egy hete minden nap 2-3 órát tekerek. Mit egyek előtte és utána? Nem akarok fogyni, de a súlyom meg szeretném tartani. 176 vagyok és 59 kg. Nő.

Holnap nagyobb útra is megyek. Mit érdemes enni közben és mennyit?


2016. jún. 3. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a válaszom, mintha nem tekernél: edd azt, ami neked jó. Honnan tudjam, az a te esetedben mi? Még a napszakot sem tudjuk, bár az nem olyan sokat számít, csak az inzulinérzékenység változik, de aki sportol, azt ez nem feltétlenül szokta érdekelni pl. a szénhidrátos itala fogyasztásakor.

Nem lehet semmit sem mondani fixen, van, aki közben nem eszik semmit, bár sokezer kcalnál ahhoz már célszerű zsíradaptáltnak lenni. Aki nem tud reggelizni, az reggeli biciklizés előtt nem eszik, ésatöbbi.


Ha éhes vagy, egyél, fehérjét, zsírt s ha neked az a választott energiaforrásod, szénhidrátot is. Annyit, amennyi neked kell.

2016. jún. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ennyi sportnál majdhogynem mind1, én hétvégente megyek mostanába hosszabb túrákra, 5-6 órákat letekerek 1 nap (150 km körül) ilyen napokon simán megeszek 5000 feletti kalóriát, nyilván ennyit nem lehetne egészséges kajából betolni, szóval ilyenkor én sok csokit, tortát hasonlókat is eszem. Persze az ideális előtte lassan felszívódó szénhidrát és fehérje lenne pl+zabpehely+fehérjepor, barnarizs+csmell+zöldség, ilyesmik, utána is egy hasonló kaja, vacsorára pedig egy könnyed kis sovány túró vagy csirke+ zöldség. 22F 170/67kg
2016. jún. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!