Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10 kg leadása futással étrend...

10 kg leadása futással étrend változtatással mennyi idő alatt lehetséges?

Figyelt kérdés

Kiiktattam a kenyeret, a cukrot és az édességeket. Naponta/kétnaponta kb 40-50percet kocogok (5-7km)


Mit javasoltok, ami segíthet a fogyásban?


A célom, hogy megtartsam az egészséges életvitelt, és ne hízzam vissza, amit leadok most.



2016. jún. 3. 23:09
 1/5 A kérdező kommentje:
80 kg-ról 70-re szeretnék lefogyni
2016. jún. 3. 23:09
 2/5 anonim válasza:
ez nem így kellene amúgy csinálni, jó tudom, hogy nehéz így elkezdeni, főleg ha nem nagyon szoktál sportolni, de az oks, hogy le is fogysz de ha utána, is tegyük fel sportolsz rendszeresen, most nem minden nap mondom, hanem mondjuk heti 1-2× azért, hogy fittben tartsad magad
2016. jún. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Min kéne változtatni?

Régen évekig versenyszerűen sportoltam, mióta abbahagytam elhíztam. Ezen szeretnék változtatni és a régi alakomat visszakapni.

2016. jún. 3. 23:21
 4/5 anonim ***** válasza:
kaloriadeficites étrendet kell követni, 1500-2000 kcal korul alacsony szénhidrát fogyasztással, 15 hét alatt lemehet ha jól csinálod
2016. jún. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 hónap alatt ment le a 10 kg, pontosan ugyanígy, ahogy te leírtad :)

De még hátra van nekem így is 5-8 kg

2016. jún. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!