Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt 5 kilót leadni...

2 hónap alatt 5 kilót leadni (75-ről 70-re) lehetséges?

Figyelt kérdés

Szeretnék mellette edzeni is (elvileg kellene is), nem csak magában alacsony kalórián lenni.


Vitaminokat szedek már évek óta, de van itthon carnitin és fat burner nevű táplálékkiegészítő is. Étrendet többségben rizs+csirkén akarom fedezni (nem tömegnövelésszerűen, hanem alacsony kalórián) + napi 2 fehérje turmixot még rá. + BCAA.


A cukrot kicseréltem már most édesítőszerre (folyékony, nádfacukor vagy esetleg vegyek xilitet vagy eritritet?).


Ugrálókötelezni akarok igazából, meg eliptikus trénert mellette. De cél az hogy a mérleg 70 kilót mutasson. Nem tartom magam kövérnek, de egy komoly életmódváltozáson akarok túl lenni, aminek ez lenne az első lépése... ha ez se sikerül, minek továbbiakban gondolkodni.


Gondolom a fogyás mellett az edzés még feszesít is, vagyis nem csak az az 5 kiló zsír (vagy minimálisan izom, mert elvileg ilyenkor onnan is fogy?) fog látszani, hanem picit sportosabb leszek nem?


2016. jún. 6. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért lennél alacsony kalórián? Ilyen lassú fogyáshoz (bár nekem jó tempónak tűnik, de reálisan mehet ennél gyorsabban is) mozgás mellett nem kell nagyon kevés kalória...


Cukor nem kell, de ha annyira nem bírod, a cukoralkohol a nyerő (xilit, eritrit). A nádcukor ugyanúgy tömény cukor, mint a fehér, a fogaidat is hasonlóan rontja... Mire jó az? Mindössze finom, de itt nem arról van szó, akkor a kókuszcukrot ajánlanám, annak van ám jó íze, bár a méz a top. Ezek mind elég tömény, fogrontó cukrok, csak némi tápanyag is akad bennük, ami azért jó dolog.


A mérleg rossz cél, inkább a kinézeted érdekeljen.

Valami rendes mozgás sem ártana, de kinek mi tetszik. Jobb megedzeni az egész testet...

2016. jún. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

(bár nekem jó tempónak tűnik, de reálisan mehet ennél gyorsabban is)


Ezt kifejtenéd bővebben? Én úgy olvastam havi 2 kilónál nem igen lehet többet leadni.

2016. jún. 6. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!