Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy csináljam? Szeptemberig...

Hogy csináljam? Szeptemberig 62kg-rol 52kg-ra fogynék. Az alakom borzalmas bár 5 éve rendszeresen sportolok.13/L 166cm

Figyelt kérdés

December óta màr sikerült 72kg-rol 62-re lefogyni, de öszintén szolva egyeltalán nem làtszik meg rajtam (bàr hozzà kell tenni ezt inkàbb éheztetésel sikerült leadnom :-(

Mint azt màr írtam, rendszeresen sportolok 5 éve röplabdàzom (bàr ennek ellenére egyeltalàn nincs olyan formàs hàtsófertàlyam mint amilyet hirdetnek :-)

igy eléggé izmos a karom és a combom is, csak az a probléma hogy az izom mellett mindkét területen adott egy nagy darabnyi integető/lötyögő hàj ami eléggé megkeseríti a minden napjaimat, ràadàsul dugig vagyok striàkkal. ( amugy a combom genetikai okok miatt is nagy )

Bàrhogyan is nézem a testem egyeltalàn nem hasonlo az egy sullyal rendelkező, korosztàlyombeliekkel, a hasam akàrcsak mint hàrom darab uszó gumi, seggem is csak zsirbol van xd. ( és akkor gondoljunk bele hogy milyenféle lànyokbol àll össze a röplabdàs részleg: pàlcika testalkat, hosszú làbakkal, nah én volnék az ellentét Xd Tudom hogy nem én leszek az akit modelnek visznek Palvin mellé de màr szeretném végre jól érezni magam a bőrömben! Szóval:

Hogy csinàljam?

Milyen edzést ajànlotok? (sajnos a nyàron a rendszeres edzések elmaradnak )

Valami praktika?

Bàrmilyen tanàcsnak örülök!!!!!

+ az iskolàban ugye csinàlnak ilyen minden éves felméréseket és 65,5kg voltam amikor sinàltàk és ugye meg mérik hogy mennyi izom van rajtad meg zsír stb. nagyon nem értek hozzà de azt làttam hogy a zsírnàl 26-ot írt ki....nem tudom hogy most akkor ezt kg-ban vagy %ban mérik.



2016. jún. 12. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
mondanám a súlyzót, de attól túl izmos és vékony leszel :(
2016. jún. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 crudy ***** válasza:
Amúgy tényleg nagyon sokadik vagy akinek csak el kéne olvasni az előző kérdéseket és tudsz mindent. 13 éves vagy így azt hiszem nem akkora baj h nem ezzel kezdted de ezek után próbáld magad megtalálni a dolgokra a választ. Kell sport, súlyzós és aerob. Emellett nyilván diéta. Ki számolod a napi kalóriaigényedet és egy nap ezt nem haladod meg, ehez nincs mese mérni kell a kaját. Az aerob lehet bármi, bicikli futás vagy akármi, csak a pulzusra kell figyelj. 120-140 között tartod 40 percig megállás nélkül. A napi kalóriaigényed 80 százalékát vidd be. Okosabb ha ezt jó kajákból csinálod de lényegében bármit ehetsz ha ezt nem léped túl. Neten van rengeteg táblázat ehez. A 26 az %. Ha ezt leviszed 18-20 ra akkor rendben vagy
2016. jún. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!