Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez "mintaétrendként" milyen?...

Ez "mintaétrendként" milyen? Mit változtassak rajta?

Figyelt kérdés

Reggeli: 1 pohár natúr joghurt és egy fél banán

Ebéd: Kb.200-250 gramm brokkoli olajon/zsiradékon sütve, fűszeresen

Vacsora:Ez a kis bolti apró kétszersült, abból két szeletet, rajta paradicsom és krémsajt.

Milyen ez így?



2016. jan. 12. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Fantasztikusan koplalós.

Én ma reggel eleve már 2 banántot bevágtam, meg vagy fél kiló almát, zabkása stb. Ebéd rizs és csirkemell, ahoz mehet a brokkoli, vacsora pedig túró. Na persze mindenből megfelelő arányok kellenek, van aki a szénhidrától éhes lesz, na én nem ilyen vagyok, + most már egyáltalán nem a fogyás a célom, igy is több jött le mint kellet volna szóval én gyümölcsöt kedvem szerint fogyasztom elég nagy mértékben, de mivel nálad a fogyás a cél így talán jobb visszaszoritani. Bár egyénfüggö.

Reggeli zabkása, tojás rántotta, teljes kiőrlésű pirítós, vagy ehhez hasonlok, tojásból pl szinte végtelen variációkat tudsz ki kísérletezni, nálam ez csak azért nem járja mert nem bírom jól a tojást.

Tízorai: mehet banán, gyümölcs ,magvak, joghurt. Bár itt is egyénenként függ hogy mit hogyan osztasz be.

Ebéd: Rizs, csirkemell, zöldség. Legalábbis nálam ez a szokásos, de rizst felválthatod, hajdinával, kuszkuszal, édesburgonyával, csirkemell se kötelező, vanak jófajta virslik, halak, rákok, rengeteg variáció.

Uzsonna: na itt én pl elosztom az ebédem hogy ide is jusson belőle, itt jó lenne ha te kísérleteznéd ki hogy mi jó neked.

Vacsora: sovány túró, lehet tojás is ha bírod, a lényeg hogy fehérjében gazdag legyen.

2016. jan. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10 kilós kutyám többet eszik.
2016. jan. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fehérje és kalória több kéne.

Hogy laksz jól szinte semmivel? Az egész napod előételnek tenné meg nekem, pedig most én is fogyok, úgy tűnik :)


Nem tudunk rólad semmit, de te meg lehet becsülni, hogy mennyi kalória, fehérje, zsír, szénhidrát célszerű számodra (a fehérje kötöttebb, a másik 2-nél csak annyi fontos, hogy legyen némi zsír, amúgy úgy alakítod, ahogy akarod, tudod, bírod s ahogy rendben be tudod vinni a tápanyagokat, amikre szükséged van).

S akkor láthatod, hogy ha pl. 500 kcalt eszel 1500 helyett, az nem jó...

2016. jan. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy "Elvileg" keveset eszek, de ezzel így hétközben jóllakok, igazabol az osszetetelre voltam kíváncsi. Tojást, meleg reggelit/vacsorát csak hetvegen van lehezosegem enni, mert kollégista vagyok, es egyszeruen kivitelezhetetlen, nincs lehetőség ilyesmik főzésére. Azért Köszi a válaszokat :)
2016. jan. 12. 16:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy jóllaksz-e vele és éhes vagy-e, a koplalás az koplalás.

Van, aki soha nem éhes, de annak is ennie kell.

S ha már koplalós adag, legyen tele tápanyagdús dolgokkal, a bolti kétszersült nem jó. A többi elem még OK, főleg a brokkoli, csak az is iszonyúan kalóriaszegény.

2016. jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kevés. fehérjét nem eszel. így csak izom fog lemenni.
2016. jan. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!