Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, hogy jobb?

Mit gondoltok, hogy jobb?

Figyelt kérdés
Ma csalánfőzeléket vacsiztam csirkehússal. Szerintetek, hogy jobb ha a húsiból eszem egy picivel többet és a köretből kevesebbet, vagy kevés húsi több köret? Általában ilyesmi szoktam vacsizni, valamilyen főzeléket főtt hússal. Néha megesik a szénhidrát is, pl rizs de akkor keveset. Na a lényeg, hogy mostanában húsból ettem többet és köretből kevesebbet, mert a hús jobban telit és nem szénhidrát. Vélemények?
2010. ápr. 12. 16:12
 1/5 anonim válasza:
0%

Ehetsz bármit, ami


nem péksütemény

nem tészta

és 6 után no kaja. tartsd be három hónapig, és fuss, ússz, vagy csinálj 30 felülést minden nap. Egy hónap alatt látványos lesz a javulás

2010. ápr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Péksütemény alatt az össze pékárút értem.
2010. ápr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi:D Futok már jó ideje, ma napi 300 felülés volt plusz torna. Heti 4X futok. Igen hatásos. Még az utolsó kilók vannak hátra. Elég lassú lesz.
2010. ápr. 12. 16:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha lisztes a főzelék, nem ajánlott estére.
2010. ápr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát az "este"... nem is este volt, 5kor ettem.
2010. ápr. 12. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!