Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A tojás, krumpli, mellehúsa...

A tojás, krumpli, mellehúsa ugye nem hizlaló?

Figyelt kérdés

Illetve melyek még azok az ételek amelyek nem hizlalóak?

Tudom,önmagában egyik kaja sem hizlal, de remélem értitek mit akarok ezzel mondani..Tehát mit ajánlotok egy olyan embernek aki 10 kg. akar leadni.:)

Persze mellette van sport is.



2016. jún. 22. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem, nem értem. A kalóriatöbblet hizlal.


Hogy neked melyik étel segíti elő a kalóriatöbbletet, azt nem tudhatom.


Hormonálisan a nagy inzulinválaszt okozó ételek előnytelenebbek s a tiszta zsír a legjobb, hisz annak nincs inzulinválasza. De ez csak az inzulinszint :D


Mit ajánlok? Ha bírod, fehérje és zöldség. A tojás főleg jó, mert abban sok zsír is van, kalória pedig kell s a zsír előnyösebb, mint a szénhidrát, már ha az ember olyan, hogy elvan kevés szénhidráttal s jól is lakik úgy deficitben... Nem mindenkinek való ez a stílus.

2016. jún. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Napi szinten 4000 kcalt eszek, ennek fele "szemét" (csoki,ropi hasonló szarok), akkor ezek szerint ezek se hízlalnak? Pedig könnyen hízó vagyok.
2016. jún. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!