Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Meddig kell éheztetnem magam,...

Meddig kell éheztetnem magam, ahooz hogy fogni kezdjek?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy tartósan, nem úgy értem, hogy nem eszek 2 napig és akkor hopp 2 kiló, hanem hogy ne is jöjjön vissza. Meg mellette sportolnék is. Meddig ne egyek? Mármint csak nagyon-nagyon keveset. 3-4 hét reális?
2016. jún. 27. 23:41
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
fogyni
2016. jún. 27. 23:42
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát, az éhezéstől lelassul az anyagcseréd 1 hét alatt=>kevesebb kalóriát fog igényelni a szervezeted, 2-3 hét múlva pedig tartalékolni is kezd. A koplalást sport mellett nem lehet tartani.
2016. jún. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hány kg, cm vagy?
2016. jún. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
akik direkt koplalnak azaz direkt éheztetik magukat azok egyszer hiába gondolják hogy bírják, nem.. elkezdenek enni és 2x kövérebb lehetsz sajnos. :(
2016. jún. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
500 évig
2016. jún. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem fogod bírni és duplán visszahízod a leadott súly dupláját. Ez nem úgy müködik, ahogy te gondolod.
2016. jún. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nem úgy értettem, hogy abszolút semmit nem ennék, hanem csak keveset. ha meg hirtelen rámtörne az éhség, azt ki lehet tolni olyan kajákkal, mint az útifűmaghéj meg vmi gyümölcs meg a kávé. meg a sok folyadék is elveszi az étvágyat.
2016. jún. 28. 09:31
 8/16 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy értetted. Ugyanaz a vélemény hízékonyság, lelassult anyagcsere, ha újra enni kezdesz egy kocka csokitól is hízni fogsz. Ez hosszútávon nem megoldás, csak szólok.

Anorexiásokat figyeld. Én az voltam. Tönkretettem a szervezetem és duci voltam utána, amíg egészséges étkezéssel és sporttal le nem fogytam.

2016. jún. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
de miért voltál duci utána? a hirtelen kaja miatt?
2016. jún. 28. 12:47
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen, csak mert elkezdtem rendesen enni és be volt lassulva az anyagcserém. Tíz kg-val nehezebb voltam mint a betegség kezdetekor, és már akkor is gömböc voltam.
2016. jún. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!