Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi két alma + 1,5-3 liter...

Napi két alma + 1,5-3 liter vízzel mennyit lehet egy nap fogyni?

Figyelt kérdés

csak érdekel mert most nyár van és ennyit bírok enni más kajára rágondolok és eszembe sem tud jutni hogy azt megegyem.

160cm, 50kg



2016. jún. 28. 00:09
 1/9 anonim ***** válasza:
2-300
2016. jún. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gnoomage ***** válasza:
100%
Te minek akarsz fogyni? És miért éheztetéssel?
2016. jún. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem akar fogyni, írta, hogy csak ennyit bír megenni egy nap, nem szándékosan éhezteti magát.

Én azt mondom, lehet, hogy nehéz, de rá kellene venned magad az evésre, mert ha ezt sokáig folytatod, kórházban fogsz kikötni! Ez nagyon egészségtelen, valamit muszáj lesz kitalálnod, hogy legalább a minimumot megegyed.

Tudom, hogy nehéz, de a nővérem is kórházba került, jobb megelőzni!

2016. jún. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon keveset az ilyen melegben, amikor a testhőmérséklet fenntartásához egyre kevesebb hőt kell termelnie a szervezetnek. Elképelhető, hogy lényegében semennyi fogyás nem mérhető.
2016. jún. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyan annyit használsz ilyenkor mint télen, egyrészt mert ugyan úgy többnyire 22-23 fokos helységbe van az ember, másrészt amennyivel kevesebbet használnál a meleg miatt, az izzadás annyit növel.
2016. jún. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyit bírna enni, akkor miért érdekli, hogy mennyit lehet vele fogyni? Amúgy meg hidd el ezt max 1 napig fogod érezni, utána ugyis kell a testednek a tápanyag, és ezt közli is veled éhség formájában. Néha nekem is van 1-1 nap, hogy szinte nem eszek semmit.
2016. jún. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D
2016. jún. 28. 12:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Remélem, nem akarsz fogyni, pont jó a súlyod!

Ha a meleg miatt nem tudsz enni, egyél langyos vagy hideg ételeket vagy egyél este. Néha egy-egy ilyen "gyümölcsnap" még nem okoz bajt, de a test normális működéséhez kell fehérje és zsír is.

2016. jún. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogyan hiheti valaki, hogy nyáron majdnem semmi energiával működik a test, amikor mindenki tapasztalhatja, hogy annyi kell, mint télen, nem szoktunk 2000 kcal mellett hetente kilókat hízni...


A papírforma szerint heti másfél kiló lemehet, de belassul az anyagcsere, bomlik az izom... Enni kell.

Nem értem, hogyan tud valaki éhezni és nem enni. Ha nincs étvágy és éhség, az nem gond, enni kell. Ha nehéz sokat lapátolni befelé, akkor lehet inni pár lágytojást, egy perc s már tettünk valamit a tápanyagellátásunkért. Közel sem eleget, de mégis.

Nyers zöldség, gyümölcs se megy? 2 alma semmi és szezonja sincs, de mondjuk 1-2 kiló meggy, barack, dinnye? Persze fehérje is kell és zsír is szükséges.

2016. jún. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!