Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leszokni a...

Hogyan tudnék leszokni a nassolásról?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 13:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egyszerűen. 1 chips = 2 fekvőtámasz. Aztán akkor majd kiderül, hogy megéri-e enni 1 zacskóval.
2010. ápr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egyél rendesen. Ha nem vagy éhes, nem kell nassolni. Ha mégis... akkor a gondolkodásodon kell változtani.
2010. ápr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
a nassolás általában pótcselekmény. tudatosan kell étkezni el kell foglalnod magad és akkor nem nassol az ember. én 3 óránként eszek egy keveset és így nem vagyok éhes. ha mondjuk valami édességet ilyesmit megkívánok , azt beépítem az aznapi étrendembe de úgy hogy egy keveset eszek belőle de még aznap beiktatok egy 30-40 perces edzést. és tényleg így kevesebbet nassolok hiszen azt akkor kötelezően le is kell dolgozni :)
2010. ápr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Egyszerűen abba kell hagyni,én nem hagytam...cukros lettem! Most nem nassolok:( ennyi...lásd a rossz példát és kérlek tanulj belőle,/nem egyszerű,mikor 3 gyereknek sütöm a legfincsibb sütiket,igaz nekik már csak mértékkel engedek enni/és én csak kóstolhatom őket!
2010. ápr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
13:30 vagyok,azóta fogytam 25kg-ot csak a nasi elhagyással és a rozskenyérre átállásal,azt is mértékkel! Tanultam a magam kárán...
2010. ápr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én egyszer megettem 8 tábla csokit egyszerre. 3 napig hánytam utána. Azóta undorodom tőle és nem is kívánok semmi édeset. Ennek több, mint fél éve.

Persze ne így szokj le, én csak elmeséltem az esetemet.

2010. ápr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
zöldséget vagy gyümölcsöt egyél helyette... vagy olvasd el a kalória tartalmat és gondold el mennyit kéne mozognod, hogy leedd.
2010. ápr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az vált be, hogy nincs itthon semmi, csak gyümölcs (mármint nassinak).
2010. ápr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát én hiába eszek napi 5-6 alkalommal, akkor is megkívánom az édességet.Igaz eddig még nem híztam el,de még csak 25 vagyok és még nem szűltem.Tudom le kellene szoknom róla,de egyszerűen nem tudok, túl édes szájú vagyok(viszont a túl édeset nem szeretem, a teát sem cukrozom, szóval nem értem ezt).Bár én mindig egy adott dolgot kívánok meg.Nem pusztán az édeset, hanem azt a bizonyos kekszet vagy csokit stb.
2010. ápr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentárral teljesen egyetértek,mintha csak én írtam volna. Kávét,teát cukor nélkül iszom,viszont bármennyit is ebédelek,akkor is úgy érzem,hogy úúúgy ennék még valamit,csak egy pár falatot. Szintén adott csokit,kedvenc a túrórudi :-) kívánok meg. Sajnos az sem válik be,hogy nincs itthon semmi,mert akkor addig agyalok,hogy végül csak sütök egy adag muffint,vagy valami gyors nasit. Egyébként nem mértéktelenül eszem,de az a baj,hogy a nem fogyásomat befolyásolja.
2010. ápr. 14. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!