Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kenyérszerűségről?

Figyelt kérdés

[link]


Én úgy gondoltam, h lighosabb mint egy sima kétszersült, de mégis hasznosabb mint egy abonett, jól gondoltam? Ti megvennétek?


2016. júl. 1. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
helyette: puffasztott rizs
2016. júl. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És miért?

(nem kötekedés:D csak tényleg tudni szeretném h miért)

2016. júl. 1. 22:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi ebben a lightos, nem tudom, elég tömény, persze az nem baj. Lehet, hogy finom, de jóval olcsóbban s percek alatt sütök olyan ropogós cuccot, amiben glutén sincs, de még szénhidrát se sok. Vagy valami zabos dolgot, ami olcsó, finom s értékesebb.

Nem tudom, mi a célod vele, mik a prioritásaid, így nehéz.

Ez szinte csak búza...

2016. júl. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fogyni szeretnék, keveset eszek, és az abonett hát nem nagyon adja vissza az "ettem valamit" érzést, hiába pakolom meg csirkével meg paradicsommal:D úgyhogy arra gondoltam ezzel helyettesítem, láttam hogy nincs tele mű dolgokkal, a búza engem nem zavar végülis teljes kiőrlésű, gluténra nem vagyok érzékeny, szóval ezért gondoltam. Nagyon rossz?
2016. júl. 1. 22:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez valami nagyon prémium termék lehet:


Teljes kiőrlésű búza (90%), Zabkorpa (6%), Sárga lenmag (5%), Növényi zsír (pálma, repce), Élesztő, Étkezési só


Már az első 3 összetevő több mint 100%, ez mi a fäsz? :D


Amúgy én inkább keresnék ilyesmit:


[link]


Vagy hasonló szénhidrát csökkentett kenyeret, vagy ilyet:


[link]


ezt azthiszem lidl-ben kapni

2016. júl. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!