Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni, de hogyan?

Szeretnék fogyni, de hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok (:

14 éves lány vagyok, 172 cm és 73 kg.

Tudom ez nagyon sok, ezért szeretnék fogyni meghát nemsokára

új iskolába megyek.. Attól félek, hogy ez miatt nem tudok

majd beilleszkedni..Na de ezt hagyjuk,ez más téma...

Szóval 7-8 kg-ot szeretnék leadni, hogy normálisan nézzek ki..

Sajnos a szüleim is, hát nem soványak, de nem is nagyon ducik.. Hanem csak érőscsontozatúak...

Nos én is az vagyok...Eddig 8 kg-ot adtam le, de wolt már 10 is, csak sikerült visszahíznom...

Segítenétek, hogy miket csináljak, hogy leadjam azokat a kilókat?

Nagyon szépen köszönöm (:


2010. ápr. 14. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
egyél sokat, de keveset, és mozogj sokat! Elvégre sztem egy 14 éves nem tud betartani egy diétát, mert gyerekeknek (mert még gyerek is vagy) nem lenne szabad diétát tartani. Az iskoal mellett, ezt sztem nem is tudnád betartani.
2010. ápr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát próbáltam 1-2× a fogyókúrákat és igazad van (bocsánat, hogy tegezlek) tényleg nem bírtam...

köszönöm szépen a válaszodat...próbálom betartani (:

2010. ápr. 14. 16:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyél naponta ötször, amiből a reggeli legyen a legbőségesebb, az ebéd mindig főtt, a vacsora light-osabb. Közte lehet tízóraira gyümölcs vagy zöldség és uzsonnára is gyümölcs vagy joghurt vagy tea (cukor nélkül)

Próbáld meg tartani magad ahhoz, hogy nem eszel össze vissza, s felejtsd el a csoki-chips-nasi- cukros üdítő féle kajákat.


Én ezt követem s szép lassan kezdenek el leolvadni a feleslegek. Mellette minden nap tornázok minimum 20percet, de az lenne nekem is jó, ha a 40 vagy attól több meglenne. Ha jön a jóidő és kész lesz a bicajom, akkor tekerni fogok ezerrel.


Ma így étkeztem:

Reggeli: 1 szeret vajas kenyér sajttal és paradicsommal, üres tea.

Tízórai: fekete kávé

Ebéd: palóc leves egy fél kenyérrel, alma

Uzsonna: egy tea

Vacsora : még nem tudom mi lesz. egy kis darab sajt, szerintem.


Fontos az is, hogy jól megrágd az ételt, lassan egyél, ne kapkodj. Az is jó módszer, ha evés előtt iszol egy pohár vizet, mert lehet, hogy csak szomjas voltál, illetve így kevesebbet eszik az ember.


Napi 2 liter víznek meg kellene lennie (nekem nem nagyon megy az ivás)


Sok sikert és ne add fel. Néha én is szoktam bűnözni, elcsábulni, de akkor azt délelőtt próbálom. (egy kis csoki vagy süti)

Nem kell mindenről lemondani, csak délután már étkezzünk kevésbé terhelővel. Egyébként az ételadagok valamivel kevesebbek, mint a normál adagok.

2010. ápr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

huhh nagyon szépen köszönöm (:

szerencsére nem eszek chipset (én nem szeretem)

a csokit meg tényleg nagyon keveset ehetek, mert az orvos szerint vesekövem lehet tőle...

én is nagyon szeretek bicajozni... csak nem akarok egyedül menni mert úgy unalmas... jövőhéttől viszont kézizni fogok... régen is kéziztem csak abba kellett hagynom -szüleim eltiltottak : S- meg most töltök le a netről fitness dvd-t... remélem sikerül majd lefogynom ..

és neked is sok sikert kívánok a fogyókúrához..

S télleg nagyon köszönöm szépen a hasznos válaszodat (:

2010. ápr. 14. 16:35
 5/5 A kérdező kommentje:

sikerüült fogynom... de még nem állok meg :D

most 67 kg vagyok.. remélem még megy le pár kg :D:D

2010. júl. 1. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!