Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 ora biciklizessel kb mennyit...

1 ora biciklizessel kb mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés

154 cm magas vagyok, 68 kg, 18 eves es lany :)

Dolgozni jarok es a nap vegere mar semmire nincs energiam..dietazom es heti 2-3x szoktam jarni futni , kb 20-30 percet. Biciklizessel is el lehetne erni lathato eredmenyt..Ha igen mennyi biciklizessel erhetem el es milyen tempoban.

Kerem csak azok irjanak akik ertenek is hozza. Koszonom elore is. :)



2016. júl. 3. 13:47
1 2
 11/12 anonim válasza:

6/10-es válaszoló vagyok:

Bár ami az edzést illeti, továbbra sem értek egyet veled, kedves utolsó, a diéta területén viszont nagyon is. Kedves kérdező! Tényleg a lehető legrosszabbat teszed a szervezeteddel, ha ennyire leredukálod az étkezéseidet. Én ezt úgy mondom, mint aki már évek óta próbálgatja a külömböző diétákat a legdrasztikusabbtól a legröhejesebbig. Hidd el, nem segit. Ideig-óráig megoldja a gondoat, pl. ha egy fontos eseményre akarsz gyorsan megszabadulni pár plusz kilótól, de készülj fel, hogy ez hosszútávon tarthatatlan és szinte a dupláját hizod vissza. Emellett egy hisztis p!csát csinál belőled.:D Állandóan ideges leszel, hangulatingadozásaid lesznek, fáradtnak és gyengének érzed magad egész nap. Nekem se volt inyemre az életmódváltás, de be kellett látnom, hogy valamiféle tartós változás mégis szükséges. Az én jelenlegi diétámmal eddig 9 kg-tól szabadultam meg 2 hónap alatt. Nem egy gyors fogyás, viszont látványos és tartható. Ha érdekel, leirom a módszerem. Egészséges és pénztárca barát, plusz hetente elég ha csak 2-3 alkalommal főzőcskézel hozzá. :) 75 kilóról indultam, most 66 vagyok a 165 cm magasságomhoz. Van még hova fejlődni, de elégedett vagyok az eddig elért eredménnyel és ösztönzőleg hat rám, hogy tovább tudjam csinálni. Neked is ezt ajánlom.


Üdvözlettel : Egy másik gyári munkás :D

2016. júl. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Szia..erdekelne az etrended :) le tudnad nekem irni?
2016. júl. 9. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!