Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyok le ha nyáron...

Mennyit fogyok le ha nyáron koplalok? 16/L

Figyelt kérdés

Nem, nem divatból akarom ezt csinálni. Tényleg szükséges lenne,ugyanis 95 kg vagyok. Próbáltam diétázni, de ha egész nap zöldségeket és hasonlókat eszek hamar megunom,és aztán már nem eszem meg,a főtt kajákat pedig nem szeretem. A tornázás megy nekem, de keményen csinálom

így izomlázam lesz amitől úgy fájnak a combjaim,hogy 3 napig menni sem tudok,így az sem megoldás. Ha ez menne is, egy hónapban ha fogynék 1-2 kilót az kevés. Úgy érzem ez az egyetlen megoldás. Legtöbb felesleg a combomon és a fenekemen van. A koplalás nem azt jelentené nálam,hogy abszolút semmit nem eszek,hanem mondjuk 2-3 alma naponta és sok víz,és néha egy kis joghurt,vagy csirkehús. Emelett próbálnék tornázni is naponta. Tudom,hogy ez veszélyes,de nincs más megoldás. Tudom,hogy hamar visszajönnek a kilók,de utána figyelnék rá,hogy megtartsam. És nem akarok átmenni anorexiába sem, nem akarok csontsovány sem lenni,elég lenne 60 kilóig fogynom. Tudom,hogy az izomból megy le sok,de már az sem érdekel ha nem vagyok izmos csak menjen le a felesleg,mert most már ki vagyok lelkileg,és tudom hogy normális diétával nem menne le.


2016. júl. 3. 19:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem hiznam vissza,mert figyelnek ra. Nem ennek sokat es foleg nem hizlalo dolgokat
2016. júl. 3. 22:09
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha koplalsz akkor elég megenned egy szelet kenyeret vagy egy csokit, annyira le lesz lassúlva az anyagcseréd, hogy rögtön hízni kezdesz tőle, a szervezeted betegesen akar majd raktározni a tápanyag hiány miatt.
2016. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
58%

Ettől csak hízékonyabb leszel, s a mostani 95kg-ot is csak nagy nehézségek árán fogod tudni megtartani.


Nem lenne egyszerűbb figyelni arra, hogy ne vidd túlzásba a tornát, s hogy ezáltal heti 4-5 alkalommal végezhesd?

Étkezésen pedig szépen fokozatosan javítani, és azt egy életen át tartani?

Havi 1-2kg de akár 3-4 is lemehetne, ami egészséges és tartós lenne, bőröd is képes lenne követni a változást, s később lehetne gyereked is.

2016. júl. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Önfejű, csinàld..

Gondolom akkor 20 èv múlva találkozunk az egèszsèg-szívbetegsègek,izületibetegsègek,ràkosbetegsègek rovatban...

2016. júl. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Vissza fogod hízni akár a sokszorosát is, ezt garantálom neked. Ha szerencsétlenebb leszel a szervezeted működése felborul teljesen. Egy kis ízelítő ( hajhullás-kopaszodás, gyengeség, energiahiány, vérzéskimaradás, komplex hormonzavar- petefészek ciszták, meddőség) Tapasztaltam mindet.


Kell ez neked?


Ne koplalj, hanem tudatosan táplálkozz és mozogj. De ha ennyire hülye vagy, hogy nem hallgatsz azokra akik tapasztalatból beszélnek , akkor csináld.


Ha a saját bőrödön tapasztalod meg abból talán tanulsz.

2016. júl. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
58%
Vigyázhatsz utána s megtarthatod a súlyt, ha nehéz is, de ha tönkreteszed az egészségedet, akkor a visszahízás lesz a legkisebb probléma... Ne játssz az egészségeddel, akkor se, ha naiv eltévelyedett tini vagy, aki azt hiszi, a teste elműködik akkor is, ha rosszul bánik vele s a karcsúság áll mindenekfelett (eddig ez miért nem volt fontos? miért van, hogy valaki felhizlalja magát, majd hirtelen irreális gyorsan akarja lekoplalni?).
2016. júl. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!