Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Edzek, odafigyelek az étkezésr...

Edzek, odafigyelek az étkezésre, de 3 hónapja újra elkezdtem hízni, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Lefogytam 125.ről 105 kilóra.


Elkezdett visszajönni, most vagyok 118 kilónál. Az edzést egyre nehezebben bírom. Étkezésre figyelek, nem is változtattam rajta egy ideje. Valami ötlet?


édesség, zsíros dolgok kilőve.



2016. júl. 9. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapvető kérdés: mi az étrended?
2016. júl. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, mennyi idő alatt fogytad le ezt a húsz kilót. Ha két hónapnyi éheztetésről van szó, akkor teljesen normális reakció.

Ha fél évnél több időbe került, akkor más áll a dolog mögött.

2016. júl. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ferfi vagy nö vagy ?

Probalj etkezesi naplot vezetni

En csak akkor tudok fogyni ha nagyon keveset eszem rengeteg önuralom kell , az ehsegerzettöl nem kell megijedni.

Nagyon nehez , megeröltetö a fogyas , de ha elered a celsulyt akkor mar könnyebb lesz mert csak megtartani kell nem fogyni .

Olvass utana h a gyomorszukitesen atesettek mennyit ehetnek egy nap es latni fogod h egyszeree csak 4-5 kanal etelt esznek 1 etkezeskor ....

Olyan nibcs h megehetsZ egy nap 5 kilo salatat 5 kilo gyumölcsöt mert ami nem hizlal azt eheted korlatlanul

Sajnos egy tulsulyosnak ilyet mondani h ne egyen sokat a legrosszabbul hangzik mert etelfuggöek esetleg es ilyenkor a potcselekvest massal kell behetelyettesiteni tehat talalj ujabb örömöt ami helyettesiti az evest

Remelem segitettem

2016. júl. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mitől híztál el? Eü. probléma miatt?


Sok rejtett cukor van az élelmiszerekben, illetve ott vannak a magas GI-esek is.

2016. júl. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Edzes mellett kaloriakat is csökkenteni kell

Aki hizekony az csak az elet fennmaradasaert ehet , de mi van akkor ha az eves egyetlen örömforras ?

Nekem az valt be h flörtölni kezdtem regisztraltam tarskeresöre es remitgettem magam a talalkakkal ez adott eröt igy meg tudtam allni, szunetet tudtam tartani az evesben ...

Ez egy tipp

2016. júl. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

30 éves férfi vagyok.


A kenyeret teljesen száműztem az étrendemből, főtt tojással helyettesítem. Sok csirkét eszek, grillezve, a köret általában saláta, néha bulgur. Vacsorára meg körte, alma.


Heti 3x1,5 órát edzek, többre nincs időm.


Ált napi 3 litert iszok meg, ami általában csapvíz, ásványvíz.

2016. júl. 9. 15:09
 7/9 A kérdező kommentje:
második! Kb 6 hónap alatt ment le!
2016. júl. 9. 15:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Itt a baj h sokat eszel a dietas etelekböl

Nap vegere ugyanannyi kaloriat ettel mintha normalisan etkeztel volna kenyerrel

2016. júl. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy pajzsmirígy alulműködésem van. Most szedek rá gyóygszert de még nincs változás.
2016. szept. 29. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!