Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok és szeretnék...

14 éves vagyok és szeretnék fogyni?

Figyelt kérdés

170cm 60kg.

Mindenki szekál azzal hogy dagadt vagyok. Nem tudom hogy tényleg az vagyok-e vagy csak annyiszor mondták hogy én is gondolom. Tudom hogy most a normális a súlyom vagy a sportolj és ne nassolj válaszok jönnek. Hetente 5x futok kb 6 km-t.

Most inkább az étrend lenne a kérdés? Hogy tudnék diétázni vagy fogyózni úgy hogy azt más ne vegye észre?

Gondolok olyasmire hogy ha ananászt eszek rendszeresen az jót tesz, nem? Zsírégető hatása van, vagy rosszul tudom?



2016. júl. 11. 03:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Kihagytam hogy undorodom már mindentől. Állandóan korog a gyomrom mivel nem tudok enni mert eszembe jut ahogy szekálnak.Ha nem eszem rendesen rosszul vagyok és akkor belém tömnek mindent. Fél tábla csokit kenyeret és 3 adag kaját. És ezzel megint ugyanott vagyok. Túl sok kajával és még egy rossz nap.
2016. júl. 11. 03:13
 2/8 nsl126 válasza:
100%
Egyáltalán nem vagy dagadt. Sőt... Én 180/75 vagyok és hízni szeretnék. Ennyi futás mellett neked nem kell tartanod attól, hogy + kilók jöjjenek fel. Építs izmot és bassz mindenkit arcon aki baszogat ;D további szép estét...
2016. júl. 11. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Igen.
2016. júl. 11. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy ilyen válaszok lesznek. De azért bíztam abba hogy valaki válaszol majd a kérdésre.
2016. júl. 11. 04:50
 5/8 anonim ***** válasza:

A súlyod alapján nem vagy kövér, zsírsem lehet rajtad sok, ha rendszeresen sportolsz. Küldenél képet?


Étrendre nem tudunk megváltó ötleteket mondani, közismert, hogy kalória- és zsírszegény ételeket kell enni. Barnarizs, csirke, sovány tejtermékek, sok gyümölcs és zöldség.

2016. júl. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér egyáltalán, ha viszont pár kilót mégis fogynál akkor csak annyit lehet tenni, hogy a kenyeret, édességet lecseréled sok-sok zöldségre és gyümölcsre. 14 évesen már nem vagy kicsi, el tudod dönteni mit eszel meg és mit nem. Persze nem kell túlzásokba esni, nyugodtan lehet enni egy szeletet a süteményből, pár kocka csokit vagy egy kevés kenyeret, ettől nem dől össze a világ, a mérték a lényeg. A futás mellé ha van időd heti 1-2 erősítő edzés sem ártana, most a nyári szünetben van rá biztos időd.
2016. júl. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kéne neked egy pszichológus, aki tanácsot ad, hogyan lépj túl a hülye beszólásokon. Így csak testkép-zavaros leszel.


Ananász pedig nem zsírégető.

2016. júl. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyaltalan nem vagy dagadt en 161 cm vagyok es majdnem 60kg engem is szekalt/szekal egy fiu hogy dagadt vagyok de elengedem a fulem mellet ne foglalkozz azokkal akik nem hagynak 14 evesen nem kell azert fogyokuranznod mert egy-ket bunko ember nem tud masba bele kotni csak abba hogy hany kilo vagy.😄
2016. júl. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!