Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ezekkel az adatokk...

Szerintetek ezekkel az adatokkal kövér vagyok?

Figyelt kérdés

173 cm magas

Comb: 50 cm

Derék: 60 cm

Csípő: 90 cm

58 kg


2016. júl. 14. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér, a súlyodnak 55-65kg között kell lennie. Ha elégedetlen vagy az alakoddal, ne fogyókúrázz, hanem izmosodj (egyél többet+sportolj). Szoktál mozogni? Amúgy komolyan kövérnek gondolod magad?
2016. júl. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mindennap futok kb 5 km-t mellé edzek itthon. És igen annak gondolom magam :/

Egyébként kimaradt 16 éves lány vagyok

2016. júl. 14. 13:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan ezt gondolod akkor testképzavarod van. Kezeltetni kellene. Még àtlagos sem vagy, inkàbb sovàny ilyen adatokkal. A modellek ilyen csontosak.
2016. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Visszavonom. Èpp beleférsz még a normàl kategóriàba 19 a testtömegindexed. Ha ebből fogysz, màr sovâny kategóriàba esel ami egyèbkènt szintèn nem egèszsèges, nem csak a túlsúly jelent egészségügyi kockàzatot.
2016. júl. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Saját magad is tudod, hogy nem vagy kövér, meg biztos utána néztél már máshol is, mindenféle kalkulátorok segítségével. Ezt most azért írtad, hogy szivasd a valóban súlyproblémával küszködőket?
2016. júl. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem szivatasbol irtam. Belenezek a tukorbe es nem birom nezni amit latok,elsirom magam.
2016. júl. 14. 16:03
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vagy legyél anorexiás, és hamarosan bedugnak egy kórházba, vagy fogadd el magad (ebben pszichológus tud segíteni)

Egyik megoldás sem olcsó, amikor én kórházban voltam 2 hónapot, 380.000-t kellett fizetni érte, a pszichológus ára pedig 18.000/60 perc. Hogyha jót akarsz, fogadd el magad, és ne legyél hülye

2016. júl. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!