Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha most elkezdek diétázni,...

Ha most elkezdek diétázni, van rá esély, hogy lefogyjak szeptemberig?

Figyelt kérdés

Most megyek gimibe, szóval szeretnék jó formában lenni mire kezdődik a suli...


Az a terv, hogy minden nap sportolok, erősítek, plusz egészségesen étkezem. (napi 3x, nasi nélkül, reggeli zakása v. müzli, ebédre főtt étel, vacsira joghurt v. gyümölcs) Így sikerülhet lefogyni?

Amúgy lány vagyok, 160 cm és 57-59 kiló. Tudom, elvileg átlagos súly, de hasban és combban elég dagi vagyok.



2016. júl. 14. 14:15
 1/4 A kérdező kommentje:

javítás: zabkása


Ha valakinek van esetleg valami tippje számomra, szívesen hallgatom!:)

2016. júl. 14. 14:18
 2/4 anonim ***** válasza:
Kalóriabázisontudod vezetni a fogyókúrád, napi 5x étkezés javasolt. A müzlit felejtsd el, a zabkása jó. Gyümölcsöt tízóraira edd, ha nagyon ragaszkodsz hozzá. Ebédre sovány hús vagy hal zöldségekkel. Délután mehet a joghurt, túró.
2016. júl. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok sikert!✨
2016. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is a kalóriabázist javaslom, és vedd vissza a szénhidrátot. Gondolom van elképzelésed milyen súlyra akarsz fogyni. Akkor vedd ezt a számot, írd be a magasságoddal együtt egy kalóriaigény kalkulátorba, és az kiszámolja neked, hogy a lefogyni kívánt súlyhoz mennyi kalóriát fogyaszthatsz naponta. Ezt fogyás után is figyelned kell, hogy ne hízz vissza.

A mozgás persze fontos, ígyál sokat, a műzlit pedig tényleg hagyd. Ha nagyon ragaszkodsz hozzá, edd ritkábban, ne legyen mindennapos. Mondjuk max heti egyszer.

Főleg zöldségből, salátából, húsból álljon az étrended, némi olajos mag mehet, tojás, sajt , teljes kiőrlésű kenyér, gyümölcs. Havi 2-3x mehet tészta, rizs és krumpli is , csak ezeket vissza kell fogni, ahogy a főzelékféléket is.


A lényeg a türelem. Az adataid alapján kétlem, de ha van is súlyfelesleged, minimális, tehát nem valószínű, hogy gyorsan le fog menni. 5 kg akár sikerülhet is nyár végéig.

2016. júl. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!