Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Komditerem, tanácsok?

Komditerem, tanácsok?

Figyelt kérdés

Sziasztok nagyon nehezen fogyok... elszeretném kezdeni az edzést de nem tudom hogyan is kezdjem? Ha elmegyek a konditerembe mit csináljak, milyen gyakorlatokat? Lány vagyok 74.kg és 160.cm fogyni szeretnék

aki volt hasonló cipőben és sikerült leadnia segítene hogy kezdjem?



2016. júl. 15. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Konditeremben nem fogsz feltétlenül fogyni. (a futás/biciklizés/úszás sok kalóriát éget, azokkal gyorsabban, könnyebben lehhet fogyni, mint súlyzózással, gugolással stb)
2016. júl. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
háát az úgye van, hogy beleadsz 110%-ot mert az ember mindig 110% kal hasít, de én biztos, és ha már 110%nál jársz, akkor máris beleadtál 110%ot.
2016. júl. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Értem, csak én azért gondoltam a konditeremre mert ott fogyok és izmosodok is vagy rosszul gondolom?

Köszönöm a válaszod

2016. júl. 15. 19:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el Arnold Schwarzenegger: A testépítés enciklopédiája című könyvet. Hasznos lesz. Párom nagyon sokat tanult belőle!
2016. júl. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Látogass el a shop.builder.hu-ra! Ott rengeteg információt találsz az edzéssel, táplálkozással kapcsolatban. Esetleg egy ideig nem árt,ha személyi edzőhöz jársz.
2016. júl. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vagy a sárga kapszulát az ingyen van es rövidebb en azzal fogytam le izom több lett

Arnold konyvet is olvastam de az kb 4000 ft es sokat rizsazik kb 700-800 oldal

2016. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!