Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan szálkásítsak? Részletek...

Hogyan szálkásítsak? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szóval sokat kerestem ebben a témában kérdéseket de azthiszem jobb ha magam fogalmazom meg ezt. Tudok az aerob edzésekről, de az étrendről egyáltalán nem találtam számomra megfelelőt a neten így hozzátol fordulok. 15 éves fiú vagyok 171-172cm és kb 60-65 kg. Nem tudom így mit tudtok elképzelni, nem vagyok kimondottan nagydarab vagy kövér, de vékony sem. Izom is van rajtam de a zsírrétegtől nem annyira látszik. Mindenesetre nem szeretek tükörbe nézni szóval úgy döntöttem változtatok. Ez eddíg okés csak kellene egy fix étrend mert így lehetetlennek tűnik.. nem tudom mi egészségtelen mit nem ehetek és a végén mindíg föladom és röhögök magamon és zabálok. Szóval nem vagyok túl jól emiatt és ha lenne valami fix étrend meg tippek akkor van mihez tartanom magam. Köszönöm ha végigolvastad. Ha oltogatsz, azon nevetek egy jót. Csak te pazarlod az időd.

2016. júl. 16. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocs, de izom pont alig van rajtad, ha ilyen számokkal nem vagy vékony... Persze még fiatal vagy, ezen lazán változtathatsz. A hozzáállásodon mindenképpen kell, ez a föladod, röhögsz, zabálsz eléggé butaság. Testépítő oldalakon mindenütt írnak a szálkásító étrendről, nem mindenkinek való, de hatásosnak hatásos, bevált, persze kitapasztalandó, hogy konkrétan mi és mennyi kell, nem mindenki bír egy sivár étrendet s a kalóriaigény is nagyon szór.
2016. júl. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előbb kéne egy kis izom, majd utána szálkásíts haversrác! Már ha nem akarsz úgy kinézni, mint egy kis buzzancs.

Ezt töltsd le:


[link]

2016. júl. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) hát valszeg egy kicsit rosszul fogalmaztam de mind1 is. A linket megnézem meg akk majd keresgélek a testépítő honlapokon. Hát igen a hozzáállásommal kell először kezdenem valamit mert az nem okés. Mindenesetre még várok válaszokra. Ment a zöld kéz.
2016. júl. 16. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!