Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3,5 hét alatt lement 8 kiló....

3,5 hét alatt lement 8 kiló. Lemehet még 16 augusztus 20. -ig?

Figyelt kérdés

Én egyszer már lefogytam 73kg-ról 50-re 3 hónap alatt és nem szedtem vissza. 2 évig tartottam és úgy hogy ettem mindent igazából csak a mennyiségre figyeltem. Tehát nem volt jojo. Viszont utána jött az idegeskedés, suli, érettségi stb ami miatt feljött rám egy kicsi, majd utána már nem érdekelt az alakom és zabáltam. Ezért feljött több is. Most viszont már 8-at leadtam úgy,hogy eszem zöldséget, husit, tojást, túrót.. Tehát nem koplalok.

Így lemehet még 16 kg igaz? Mármint ebben a tempóban.


2016. júl. 19. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Az kereken egy hónap. 5-6-ot fogyhatsz, ha a többsége zsírból megy le. Természetesen izmot annyit fogyhatsz, amennyi csak jól esik. Mi olyan sürgős?
2016. júl. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Sokminden :)

Nem izomból fogyok mert észreveszem magamon a fogyást. A derekamból rengeteg ment le. Az arcomból is. Ott alul a toka résznél is. Tehát nem izomból meg szerintem :))

Nyilván valamennyi abból is de ez zsír.

Amúgy az egyetem sürgős.:)

2016. júl. 19. 17:18
 3/9 anonim ***** válasza:
És pár kiló felesleggel nem lehet egyetemre menni, vagy mi? Szerintem arra próbálj odafigyelni, hogy rendesen, kiegyensúlyozottan étkezz, és ne idegeskedj se az egyetem, se más miatt. Akkor hozzá távon beáll majd a súlyod normálisra. A "sürgős" fogyás (pl. ez, hogy kitűzöl egy augusztus 20-ai határidőt) általában nem jó ötlet.
2016. júl. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És bocs az elírásért, azt akartam írni, "hosszabb távon". (Hülye autocorrect. :)
2016. júl. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jójó köszönöm a választ:)

De mindenképp leszeretnék fogyni:) Tudom hogy nem egészséges de az sem hogy 20+ kg feleslegem van :/ Inkább akkor már ez

2016. júl. 19. 17:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem. Max 4-5 kg sikerül addig. 3,5 hét alatt 8 kg szépnek hangzik, de abból a te fogyásod kb 3 kg lehet. Én 2 nap alatt tudom hintáztatni a súlyom + 6kg-val, pedig nem vagyok egy elhízott nő. /176cm/62kg/

Ez a 8 kg azért van, mert eddig a zabálós korszakodban gondolom ment a szénhidrát ezerrel, most pedig jó formán csak fehérjét és zsírt eszel. Ergo kiürültek a glükóztartalékaid + ezzel együtt víz is változott. Ha most tartanál egy két napos zabanapot, egyből több lennél 5 kg-val. Viszont jó ütemben haladsz így is, az a mínusz 4-5 kg is nagyon szép eredmény lesz augusztus végéig!

2016. júl. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Változott helyett távozott akart lenni :)
2016. júl. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem nem :) meglesz a 15 kg. Ezt megfogadtam magamnak :)

Amúgy nem víz és nem izom ment le rólam ennyi. Hisz írtam is hogy fogy az arcomból a toka részről ami ugye zsír, fogyott a derekam rengeteget, a csípőm 5 cm-t. Tehát nem tudom..

2016. júl. 19. 18:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Pont emiatt lehet látványos a 3 kg fogyás zsírból. :)

Ezért nem a mérleget kell figyelni, hanem a tükröt. Nagyon is jó úton haladsz, csak így tovább. Én se a kedvedet akartam szegni, hanem pont ellenkezőleg. Általában az szokott lenni a baj, hogy a kezdeti gyors sikerek után nem, vagy csak lassan jönnek az eredmények. A lényeg, hogy tartsd meg ezt az egészségesebb életmódot, nem gond, ha becsúszik néha pár szemét kaja, csak ne legyen mindennapos, illetve próbáld meg lemozogni. És ha be is lassulna a fogyás, ne add fel, mert ha nem is aug. 20-ra, de eléred a céljaid. :)

2016. júl. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!