Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hét alatt szeretnék lefogyni...

1 hét alatt szeretnék lefogyni 2 kilót, a lenti adatokkal ez lehetseges?

Figyelt kérdés

2 heten at futok mar a masodik napnal tartok

78 kg 182 cm 15 F

Eddig 2 kmt futottam ami biztos keves csak nem tom mennyit kene fussak

Emellett napi 2-3 kiflit eszem es ebedre szoktam 1 tanyer levest es 1 tanyer masodik fogadt enni

Naponta 2 L vizet iszom


A kerdesem az lenne, h naponta hany kmt kene futnom kb es hogy ezt idore is merjem ? Eddig a 2 kmt 11 perc alatt futottam le



2016. júl. 20. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon vakvágány.
2016. júl. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kifli milyen célt szolgál a fogyókúrában?
2016. júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Emós cicatest a cél gondolom, tetszenél a pasidnak.

Ne félj, macisan is tetszel majd neki.

2016. júl. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha én nő létemre le tudtam futni 10 km-t, akkor neked ez a minimum.


De ennyi kajával még az 5-öt se fogod tudni elérni!


Nem az a lényeg, hogy minél többet fuss rövidebb idő alatt, hanem az a lényeg, hogy minél tovább bírd folyamatosan megállás nélkül.

2016. júl. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A nem mégis mit számít? Aki sosem futott, annak egyszerre 1 perc is sok (én is ilyen vagyok, most kezdtem futni, de tetszik), de azért annyi elvárható. Hónapok után aztán már el lehet kezdeni felkészülni félmaratonra, ha az embert érdekli a dolog, egyszerűen gyakorolni kell. Totál kezdő edzéstervben 1 perc futás, 2 perc gyaloglás váltakozik a legelső nap, egypár hét múlva pedig már 5 km-nél tart az ember...

Persze futás nélkül is le lehet fogyni, nekem eszembe se jutott, gyalogolni szeretek.


A kifli elég rossz ötlet. A második fogás mégis mi, ha pl. lekváros tészta, akkor bizonyára pompás receptünk van izombontásra. Nem mintha a leves bármit is elárulna a kalóriamennyiségről és az összetételről.


Egyél rendesen, fehérje, kis zsír, zöldségek, s még valami energiának, hogy zsír vagy jóféle összetett ch, az ember- és döntésfüggő. A te étrendedet elnézve maradj a szénhidrátnál, durva lenne a zsírra alapozás, még akkor is, ha történetesen az való neked (amit nem tudhatok, természetesen).


A súlyfelesleged nem olyan nagy, hogy reális legyen a 2 kiló, persze vízből lemehet több is.

2016. júl. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, pláne ilyen sz** étkezéssel.
2016. júl. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Csiß ***** válasza:
1 hét alatt 2 kilót? Csodásan fogsz kinézni a lógó bőröddel...
2016. júl. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!