Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10 hónap alatt mínusz 20 kg?

10 hónap alatt mínusz 20 kg?

Figyelt kérdés

2016. júl. 25. 19:37
 1/9 anonim válasza:
0%

Kivitelezhetetlenül sok, még ha a legelején repülnek is a kiók, előbb-utóbb jön majd egy kis visszaesés.

10, max 15 reális, némi szerencsével, és egy nagyon jó fogyókúrás tervvel.

2016. júl. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Első, miért kivitelezhetetlenül sok a havi 2kg? Heti negyed kiló teljesen reális, ha pedig tényleg van 20kg feleslege a kérdezőnek, akár heti fél-egy kg is lehet.
2016. júl. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tehát akkor havi 1 kg a reális? Azt hittem heti 0.5-1 kg az még pont belefèr,ezert is gondoltam a havi 2 kg-ra,vagyis a heti 0.5 kg fogyásra? Vagy ez nem lehetséges?
2016. júl. 25. 19:57
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen

Tényleg van sajnos :\ a kollégiumban szedtem magamra 3 èv alatt és kb szűk egy èv alatt szeretném lefogyni. Sajnos alacsony is vagyok:\ 158cm/70kg


20\L

2016. júl. 25. 20:00
 5/9 anonim válasza:
Én fél év alatt 9kg-t fogytam. 14 éves vagyok 172cm és most 62kg. 72kg voltam és még mindig fogyàsban. Nem fogyókúràztam hanem életmódváltásra volt szüksegem. Sajnos nekem már hamar osa kellett figyelnem és erőt venni magamon. Elhagytam a cukrot és a búzát. Csak is ez vált be. Te már a túlsúlyos kategóriába esel. Nagyon sokat kellett olvasnom és tapasztalnom de csak ez vállt be. Du 5 utàn nem ettem semmit de az előtt is reggelire tojás vagy gyümölcs esetleg paleos kenyér ebéd sok zöldseg húss vagy hallal 3-4 fele egy alma vagy natur joghurt ésennyi. Nehéz volt kibírni elejinte de aztán hozzászoktam. Ezt ajánlom neked is.ne akarj rövid idő alatt fogyni és soha de soha ne add fel.😊
2016. júl. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hehe, én is pont ilyen magas vagyok, csak én 71 kiló. Le lehet adni - ennyi idő alatt pláne. Még kevesebb idő alatt is, csak felesleges, mert ki fogsz éhezni, ahhoz nagyon durva diéta kéne.
2016. júl. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne reális, sokan ennél jóval tempósabban fogynak, persze ahhoz már rendes deficit kell s nem is mindenkinek fekszik, nem mindenki fogy egyformán könnyen, bármilyen elszánt.

Heti fél-1 kiló az reális, extrém esetben több is lehet, de az inkább csak nagyon kövéreknél megy egészségesen és komolyabb izomveszteség nélkül.

2016. júl. 26. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Az összes fogyóKÚRA baromság, legyen az 1 napos vagy 100 éves. A nevéből következően ideiglenes, akárcsak a hatása... semmi de semmi értelme. Változtass életmódot (étkezés, mozgás, stb) de oly módon, hogy az hosszútávon tartható legyen. A tested pedig az annak megfelelő egyensúlyi állapotba fog beállni.

Tényleg nem győzöm hangsúlyozni, hosszú távon nincs sikeres fogyókúra!

2016. júl. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A Tengerész ***** válasza:
Felét enni, dupláját mozogni az egyetlen hatásos fogyókúra, de ettől se lehet ilyen gyors változást remélni. Ne is erőltesd folyamatos orvosi ellenőrzés nélkül, mert megbetegszel. A 20 kilót se 10 hónap alatt szedted fel.
2016. júl. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!