Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4 hónap alatt 18 kg mínusz?...

4 hónap alatt 18 kg mínusz? Hogyan érjem el?

Figyelt kérdés
Szeretnék lefogyni 18 kg-ot(most 64-65kg vagyok), de nincs ötletem, hogy hogyan csináljam? Sportolok rendszeresen, illetve erôsítô edzéseket is csinálok, de sajnos a zsìr nem megy le, csak ozomvól van több, de az kinyomja a zsìrt... segítsetek! Köszönöm szépen a válaszokat!

2014. júl. 10. 13:10
 1/4 A kérdező kommentje:
17 éves lány vagyok, és 169 cm.
2014. júl. 10. 13:12
 2/4 anonim ***** válasza:
Étkezésen próbálj meg változtatni.
2014. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
a szülések után 16kg pluszt szénhidrát szegény diétával és nulla testmozgással leadtam 4 hónap alatt. Heti egy kiló lemetn. Ne egyél kenyeret krumplit tésztát, cukrot, cukros üdítőket, plusz én zöld teát ittam és lúgos vizet. Gyümölcsöt se nagyon abban is van azért szénhidrát. zöldség husi, esetenként egy kis barna rizs. Sovány húsok, sovány túró, tojás. Sok sok folyadék!
2014. júl. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van konkrét neve ennek a szénhidrát mentes diétának? Én is az étkezésre gondoltam, hogy változtatok rajta. Addig is még keresem én is a pontos nevét és megpróbálom. Köszönöm q tanácsokat.
2014. júl. 10. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!