Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék és csinos lenni?

Fogyni szeretnék és csinos lenni?

Figyelt kérdés
Szisztok 21 éves lány vagyok. 5 hónapja szültem. Már szülés elött is volt felesleg rajtam föleg a hasamon. De ahogy terhes lettem rengeteget felszedtem. És sok felesleg maradt rajtan szülés után. Plussz még a hasam is lógós és csikos lett. Utálom magam utálok a tükörbe nézni. Most elhatároztam leszeretnék fogyni és csinos lenni. De nem tudom hogy kezdjek hozzá. Milyen étrendem legyen Mikor? Mit? s mennyit egyek? És a legfontosabb valami itthon végezhető sportot mozgàst mert úgye konditerembe nem tudok járni.
2016. júl. 26. 20:17
 1/2 A kérdező kommentje:
A kérdőjelet véletlen irtam oda :)
2016. júl. 26. 20:19
 2/2 anonim válasza:

szia, nem vagyok szakértő de megpróbálok segíteni:)

Étrend: nos, előnyös ha megvonod a pékárukat, kenyér ,zsemle , minden ilyesmi. Helyette tudsz zabpelyhet, puffasztott rizset, gyümölcsöt, zöldségeket enni, valamint hanyagold a cukros ételeket, bár nem probléma ha néha -néha becsúszik egy édesség.

Napi 5x-6x ajánlott enni, normálisan elosztva, tehát sokszor eszel de keveset. Ebből a szempontból a víz is nagyon fontos napi 3-4 l.

Otthon végezhető sport....hmm lehet találni youtube-on edzős videókat, de akár egy Rubint Rékás CD-t is vehetsz, vagy jógázhatsz. Ezekhez nem kell elhagyni a lakást. Remélem segítettem :D

2016. júl. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!