Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Teljes kiőrlésű termékeknek a...

Teljes kiőrlésű termékeknek a diétában van helyük?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mindenhol azt olvasni, ha fogyni szeretnénk, akkor ne együnk fehér lisztes termékeket. Én viszont képtelen vagyok arra, hogy minden reggel zabkását vagy tojást egyek, ebédre a csirke-rizs kombótól sem esem hasra. Update lisztet biztos nem fogok venni, nincs nekem annyi pénzem, így gondoltam a teljes kiőrlésű kenyérre/tésztára/lisztre. Rizs helyett barna rizs illetve bulgur. Természetesen figyelnék a kalóriákra és a makrotápanyagokra, a mozgásra is. Rendben vannak így a tk. termékek? Köszönöm a válaszokat! :)

#diéta #fogyókúra #lisztmentesség
2016. júl. 27. 22:07
 1/3 anonim válasza:
100%
Teljes kiörlésűt lehet enni, csak ugye nem túl sokat, mert az is szénhidrát
2016. júl. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, figyelnék a mennyiségre. :) Köszi!
2016. júl. 27. 22:19
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez diéta kérdése, természetesen. A sok szénhidrát nem gond, ha így is lazán deficitben vagy, energia kell, aktív emberek fogyáskor is rengeteg szénhidrátot igényelnek, amennyiben abból viszik be az energiát s nem zsírból.

Az én diétámba pl. nem fér bele a glutén, tömegeléskor sem. Sokakéba igen, s persze fehérlisztes cukros sütikkel is lehet fogyni, más kérdés, hogy mennyit nehezít, mennyire egészségtelen, persze a mennyiség itt is nagyon számít...

2016. júl. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!