Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék gyorsan (szeptem...

Anonymus0123456789 kérdése:

Hogyan tudnék gyorsan (szeptemberre) lefogyni egy kicsit? Most augusztus 2-a van.

Figyelt kérdés
Szeretnék leadni egy kicsit, 170 cm vagyok és 63 kg... Ez engem zavar és gyorsan szeretnék leadni egy kicsit ami centibe is látszik. Tudtok praktikus tornákat esetleg?

2016. aug. 2. 06:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ne haragudj már kedves utolsó, hogy ilyet még nem tanítottak Németországban.. Bunkó paraszt! -.-
2016. aug. 2. 16:05
 12/16 anonim ***** válasza:
76%

Ja, a válaszoló a bunkó paraszt, aki elmagyarázza, hogyan lehet vízből fogyni, miután hülyének tekintetted őt.

Gratulálok!

Ennyi ésszel jósolok neked szeptemberig mínusz három kilót vízből és salakanyagból, ami októberre 3 kiló zsírként jön vissza. Gondolom, ezt sem hiszed el, hogy létezik és én is hülye vagyok.

2016. aug. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
64%
Nem vagy egy tájékozott, kérdező. A glikogénes-vizes emberke megvilágított a világ egy általad eddig nem ismert szeletét, szerintem hálás lehetsz neki. Igen, napi sok liter víz mellett is simán fogyhatsz csak vízből kilókat, bármennyire is fura ez számodra...
2016. aug. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Jó én nem magyarázkodok

Prszt

2016. aug. 2. 18:22
 15/16 anonim ***** válasza:
83%
Szívesen a segítséget nyomorék.
2016. aug. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
64%

De magyarázkodj már, légyszi!

Meghallgatnám, milyen érveid vannak ez ellen. Tök igazat írtak az eddigi válaszolók.

2016. aug. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!