Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az miért van hogy a testvéreim...

Az miért van hogy a testvéreim vékonyak én meg túlsúlyos vagyok? Pedig én kevesebbet eszek ugyan abbol az ételből és mellé mozgok is.

Figyelt kérdés

2016. aug. 4. 19:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kérlek, írd le, mit szoktál enni egy nap és mennyit.
2016. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
reggelre általában 1szendvicset eszek+kávé,ebéd pl pörkölt,sült hus vagy valami hasonlo rizzsel vagy krumlival,salátával,tésztát nagyon ritkán eszek, vacsorára meg ha marad az ebédből azt vagy szendvicset.nasizni nem igazán szoktam ha igen akkor gyümölcsjoghurt,vagy egy pár szem chips,de van hogy csinálok gyümölcssalátát vagy magába paradicsom,paprika. szénsavas üditőt egyáltalán nem iszok, vagy vizet iszok vagy gyümölcslét.Mostanába probálok teljeskiörlésű zsemlét enni de sajnos azt anyagilag nem tehetem meg hogy nekem mindig külön ételek legyenek főzve mert ugye rajam kivül még 4en vannak a családban,de ugy oldom meg hogy kissebb adagokat eszek.
2016. aug. 6. 21:59
 13/15 anonim ***** válasza:
inzulin rezisztencia is lehet, orvosi vizsgálat kimutatja, igaz, pénzes.
2019. szept. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ja: gyümölcslé átverés, hogy egészséges, ezzel az erővel kólát is ihatnál, cukros mind. Fehér lisztes kenyér, fehér rizs is gond lehet.
2019. szept. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
gyümölcsös joghurt is full cukros, tejcukor is cukor...
2019. szept. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!