Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok, szerintetek...

15 éves vagyok, szerintetek kell fogynom valahonnan?

Figyelt kérdés

mell:85cm

derék:64cm

csípő:90cm

comb:46cm

testmagasság:170cm

testtömeg:52kg


2010. ápr. 18. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Dehogyis!Szerintem épp hogy vékony vagy!(:
2010. ápr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Eszedbe ne jusson! Ilyenkor van a legnagyobb növekedésben a tested és,ha akármivel befolyásolod az nagyon nem tesz jót.

Pl. én fogyóztam ilyen idős koromban,és azóta is csak 70B-s a mellem. Most 20 vagyok és csak nagyon picit nőtt azóta.Ezért, ha tehetem és ilyen kérdést olvasok,mindig elmesélem ezt, hátha tanul belőle valaki. Persze, azért helyesen táplálkozni lehet, és kell, de nem önsanyargatással, és nem egyoldalúan.

2010. ápr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Zavar, ha olyan ruha van rajtam, amiből kilátszik a derekam vagy a köldököm (nyáron), mert nem érzem magam vékonynak. Ezért nem is nagyon veszek föl ilyen cuccokat. Pedig szeretnék ilyeneket viselni, de nem érzem magam benne elég csinosnak. Lehet, hogy csak az önbizalmammal van baj(?)

Én rendszeresen táplálkozom, nem eszem degeszre magam, csak annyit, hogy ne legyek éhes. Szinte minden nap tornázok fél órát.

A mellemen észre vettem, hogy kb. fél éve nem nagyon nő, illetve nem nagyon érzem, hogy nőtt. Régebben érzékeny volt, ha hozzá ért valami, vagy ha finoman megnyomtam. Ma már viszont egyáltalán nem. Ez gond lehet? Elég kicsi cicim van, de remélem még nőni fog. :) Köszönöm a kommenteket, és várom a továbbiakat.

2010. ápr. 18. 18:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Fénykép kellene, mert a testalkatod ebből nem derült ki. Így látatlanban amúgy nem kell fogynod. Valószínű neked is csak sportolnod kellene többet, hogy formás legyél, és elszállna minden bajod. Mindenki a fogyózástól remél csodát, de az csak arra jó, hogy leépítse a szervezetet. Normális étrend a titka az egésznek. A fél óra torna meg szép és jó, de inkább menj le edzőterembe, aerobicozz, többet érne, és olyan hasad lesz tőle amilyenre vágysz.
2010. ápr. 19. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális súlyú vagy, de kép nélkül nem lehet megmondani, h fogyj-e, de szerintem nem kell. Bár sztem (és ezt nem sértésnek szánom), egy kicsit széles csípőd, de nem láttalak, úgyhogy nem ítélkezem.
2010. ápr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem megfelelő a testképed önmagadról. Én:


mell:86

derék:62

csípő:86


A mellem nem kicsi (ez nem kicsi, ne haragudj, engem csöcsösnek csúfoltak)


Szerinted hogy néznél ki 100-as tőgyekkel? Na, akkor néznél ki csak hülyén!

A kis mell különben is vékonyít:)


Amúgy vékony vagy, mert én 162 cm vagyok és 51 kg és állítólag én is vékony vagyok....

A derekad alapból nem lehet széles, ha 64 cm. Azon olyan nagy hurkák sem lehetnek...de javíts ki ha tévedek....

26.L

2010. ápr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26.L vagyok, de ha mégis plattynak érzed magadat, heti 3-szor fél óra kocogás csodát tesz!
2010. ápr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezek alapján jól nézel ki, de elvileg ha a csípő és a mellbőség megegyezik az a jó. Örülj neki, h ennyi vagy én 176cm, 56kg vagyok, csípő:85cm, derék:62cm, mell:86cm, és nagyon vékony, szval örülj, h ideális a testsúlyod.
2010. ápr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát, nem szeretnék 100as melleket, de én kicsit kicsinek találom a testemhez képest :) No sebaj. Igen, volt időszak, amikor futni jártam, szinte minden nap kb. 5 km. És sokkal erősebbnek, fittebbnek éreztem magam abban az időszakban, viszont a testemen nem nagyon vettem észre változást:)Amikor jött a rossz idő/tél abba hagytam. Most néhány napja elkezdtem aerobic-ozni, és hihetetlen pár nap alatt mennyivel feszesebb lettem:)

Köszönöm a válaszokat(: És köszi a tanácsokat.

2010. ápr. 21. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!