Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem eszek kenyeret és...

Ha nem eszek kenyeret és elkezdek rendszeresen sportolni, akkor van esély rá, hogy lefogyjak? Ha igen, kb mennyi idő után?

Figyelt kérdés
16 L vagyok,és 60 kilo, ami sajnos mind a hasamon és combomon van. Tudom,hogy nem lehet helyi fogyást végezni,ezért erősíteném a fenekem is, hogy azért az is nézzen ki majd valahogy.

2016. aug. 8. 11:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és sportolni reggel vagy este lefekvés előtt érdemes?
2016. aug. 8. 11:58
 2/7 anonim ***** válasza:
A sok főtt és műdolgok ártanak , finom liszt szénsav , fehér cukor , energia és szénsavas italoktejtermék olajos dolgok csoki . Teljes kiőrlésű gabona tönköly az nem alkot zsírt az egészséges .
2016. aug. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A rendszeres sport a kulcsa a fogyásnak. Ha nem is adod fel teljesen a kenyeret, de sportolsz az is egy jó kiindulási alap. Bár azért az is befolyásolja, hogy mit sportolsz.

Ami a reggelt illeti, akkor a legjobb, szinte mindenki akkor ajánlja, de én például ha reggel sportolok nagyon fáradt leszek egész nap, így én este szoktam. Ezt majd te is kitapasztalod magadnak.

2016. aug. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerntem sportóln akkor jó amikor van rá időd. Én van hogy reggel van hogy délben van amikor a gyerekek lefeküdtek aludni ésakkor kezdek el tornázni. Amire figyelj ésszerintem fontos. Előtte közvetlenül ne egyél. Legalább isén nem tudok teli hassal jót edzeni. Viszont ne éhgyomorral tedd. Nekem az jött be haedzéselőtt2-3 órával eszem. Reggelszoktam éhgyomorral futni ikor párom délutános de akkor nem is szoktam éhes lenni. Viszont délutánra kell az energia.
2016. aug. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

En a futast nagyon ajanlom

Napi 3-4km es par het utan latszik mar a valtozas.

Ja es este fuss inkabb mert ha jol ,,kifutottad" magad akkor mikozben alszol akkor is megy meg a kcal egetes.

A lassu kocogas segiti elo a fogyast, minel hosszabb ideig fuss hasonlo tempoban.

Ha gyorsan futsz akkor a szenhidratot egeted el.

2016. aug. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én meg nem ajánlom a futást. A térdízület szöget zár be a csípőízülettel. Nőknél ez a szög természetszerűleg nagyobb. Öregkorra csúnya deformitások jelentkezhetnek. Bele kell persze venni az edzésbe a futást is, de csak arra alapozni hiba lenne.
2016. aug. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia.

Igyekezz arra, hogy minél kevesebb kalóriát vigyél be. Nem muszáj csak zöldségeken és gyümölcsökön élned, ehetsz édességet, de módjával! A diétában a mennyiség a fontos, de biztosan neked is van olyan gyümi és zöldség, amit szívesen eszel / szeretsz. Igyál mellé sok vizet -> evés után lehetőleg! A sok folyadéktól teltebbnek érzed a hasadat és nem akarsz annyit enni. Na, ezzel azt akartam elmondani, hogy nem pont a kenyeret kell kizárni az életedből.

Nem biztos, hogy a futás a legmegfelelőbb. Online sok torna fent van, ami igazán hatásos. Meg hasra az egyik legjobb például a felülés.


Hajrá! Biztosan sikerülni fog! ^^ Határozd el magadat és mindent bele! :))


14/L, 57 kg & 167 cm (13 kg-t fogytam összesen alig két hónap alatt)

2016. aug. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!