Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak dinnyét? Bármennyit?

Csak dinnyét? Bármennyit?

Figyelt kérdés
valamki probálta már a dinnye diétát?ha csak dinnyét eszek fogyhatok tőle?mennyit és mennyi idő alatt?
2016. aug. 8. 20:12
 1/8 anonim válasza:
35%

Mindenkinél változó hogy mennyi idő alatt fogy le, de a dinnye evés tényleg használ.

Én két éve csináltam, egesz nyáron szinte csak dinnyét ettem(de azért néha nem árt egy kis húst enni) 71 kiló voltam nyár elején. A végén pedig 62. Sportolj is mellé és akkor tuti sikerül;)

2016. aug. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Légyszíves ne legyetek mar ennyire hulyek ez nekem faj
2016. aug. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

pont most olvastam erről a diétáról, ami annyiból állt, hogy napi 1kg dinnyét ehetett csak az illető. 1 kg dinnye 300 kcal nincs, ami messze alatta van az átlagos kalória szükségletnek(1600-2100).


esetleg tisztító kúrának lehet használni 1-2 napig, egyébként nagy hülyeség, hosszabb távon többet árt, mint használ, mert belassítja az anyagcserédet az ennyire radikálisan kevés és egyoldalú táplálkozás.


ajánlom amúgy a kalóriabázis nevű oldalt, ki lehet számolni vele az ajánlott kalória bevitelt a kívánt eredményhez ,és a testsúlyodhoz.

2016. aug. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintetek a kcal szamit? Azt nezd mennyi szenhidrat feherja vagy zsir van benne es nem nem elhetsz dinyen..
2016. aug. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, a kcal számít, a test energiával működik, kalóriadeficitben fogy, nélküle nem.

Ha bármennyi dinnyét ennék, bizonyára nem lenne deficitem (már az első nap, utána nem tudnák ránézni a dinnyére), de cukormérgezést kapnék és izmot bontana a testem. Elég buta ötlet, mit mondjak. Keressük meg, mire nincs alapvetően szüksége a testnek s együk azt, míg az összes esszenciális makrotápanyagot minimalizáljuk? Pazar gondolat.

Amúgysem hiszem, hogy sokaknak jólesne az ilyen. Én pl. utálom, ha éhezem, miközben feszül a hasam...

2016. aug. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Cukros viz. Minden màs pedig hiányozni fog a testednek. Értelmes ember ilyet nem csinál. Hogy te mennyire vagy az meglátjuk.
2016. aug. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tisztítókúrának sem ajánlom, így cukros vizet is ihatna, tisztítani pedig semmit nem kell, ez hülyeség.

Fogyókúrának pedig egyenesen marhaság.

2016. aug. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A dinnye pont az egyik legmagasabb glikémiás indexű étel, amellyel pont szembe megyünk a zsírbontással. Ha magas a GI, akkor vércukor felszökik, inzulin termelés indul be amely hormon a zsírraktározásért felelős.

A glükóz a vérből a zsírsejtekbe épül be, tulajdonképp ezzel már híztál is.

Ha csak dinnyét eszel amely csak egyszerű szénhidrát, akkor ezzel kihagyod a legfontosabb tápanyagokat, úgymint fehérje, összetett szénhidrát és telítetlen növényi zsírok.

A fehérje hiányában az izmok nem kapnak tápanyagot, elkezdenek leépülni. Sőt, a kevés energiabevitellel a szervezet különösen az izmokat fogja bontani hogy energiához jusson, a zsír nagyja viszont megmarad, mert az inzulin folyton liftezik fel-le. Amíg magas az inzulin addig nincs zsírbontás, ez alap.

Helyette lassan felszívódó szénhidrátot kellene enni fehérjét, és telítetlen zsírokat. Plusz aerob mozgásokat végezni, sétálni, biciklizni. És súlyzós edzést is be kell iktatni.

2016. aug. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!