Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki tud mondani hatásos...

Valaki tud mondani hatásos edzéstervet?

Figyelt kérdés

Pár napja belekezdtem a cardioba. Mindennap legalább 3x megcsinálok 3 fajta edzést. Mellé hasizommal, lábemeléssel, fekvőtámasszal próbálkozom.

Diétát is tartom.

Viszont, olyanokat olvastam, hogy a cardio nem megfelelő, aerobic jobb, ne csináljam.

De én nem hinném, hogy aerobiccal bármit is elérnék.

Ehelyett tudna nekem valaki egy hatásos cardio edzéstervet linkelni, ami tényleg lefogyaszt?

Fogyni szeretnék, eléggé húsos vagyok.

Azt is nagyon megköszönném, ha valaki egy cipőben jár/járt velem, akkor az leírná a tapasztalatait:)

Köszönöm!



2016. aug. 11. 12:12
 1/2 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Először is sok kitartást neked,mert arra van itt a legnagyobb szükség :)

Másodszor ha az alkatod húsos és hizekonyabb, akkor elsosorban az etrendedet kell teljes mértékben atalakitani. Nem akarok errol sokat papolni, kerüld a fehér cukrot, ez a legfontosabb, helyette édesítő, semmi chips es egeszsegtelen, sok hus, zoldseg, gyümölcs, magvak, tejtermekek.

Nagyon jo választás, hogy a saját testsulyos edzéssel probalkozol, mivel az egész testedet hasznalod pl fekvő és huzodszkodas közben, és másfél óra saját testsulyos edzés alatt rengeteg zsír ég el.

Emellett ami jó cardio a futas, 4 ütemű fekvőtámasz, görkorizas

2016. aug. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az edzéshez:

[link]


A kajához:

[link]

2016. aug. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!