Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyós vacsi? (többi lent)

Fogyós vacsi? (többi lent)

Figyelt kérdés

Fogyózok és tudom hülyeségnek hangzik, de egyszerűen nem tudom mit egyek vacsira:DD Ebédre meg reggelire van ötletem de vacsira egyszerűen nincs. Tudtok mondani pár fogyós vacsi ötletet?

Előre is köszönöm a válaszokat!!



2016. aug. 11. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Mivel nem ismerem a diétádat, így nem tudhatom, neked mi felel meg.

Nekem ami más étkezésre jó, az vacsorára is, nincsenek külön vacsora típusú ételeim, bármi is lenne az. Kivéve, hogy ha lehet, akkor inkább vacsorára eszem édességet, de szénhidrátszegényt és fehérjedúsat. De az alap a fehérje zöldséggel, amivel nehéz melléfogni. Nálam a fehérjével zsír is jön, akinél nem s igényli a több kalóriát, annak valami jóféle szénhidrát kellhet (mondjuk a zöldség az az, de nem mindenki tud vele elég kalóriát bevinni).

2016. aug. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Tojás. Egyszer gombás rántotta, máskor banános omlett...max. 2 tojásból, 1 szelet tk. kenyérrel, utána pedig egy csésze tea.

Ez az én házi találmányom: túrót és joghurtot összekeversz, málnával vagy valamilyen más gyümölccsel, fahéj, pici édesítő (vaníliás cukor, méz, amit te szeretsz...). Bár én ezt egy könnyebb vacsora (főzelék, saláta, zöldségpörkölt kis adagban) után szoktam enni, nagyon finom és laktató, ahhoz képest, hogy ha nem negyed kiló túróval eszed.

Túró, tejföllel -vagy akár körözöttként-, tk. kenyéren megkenve. Mellé tea, vagy esetleg turimx.

Durumtészta, zöldségkörettel. Sok recept van fent a neten.

Vagy amit a szüleid csinálnak, abból mértékkel, tényleg egy kis tányérral és mellé csinálsz valami salátát, vagy egy csésze joghurtot kevés mézzel/mazsolával/gyümölccsel, esetleg lehűtött tejes chia magot, pár szem málnával -fő a változatosság!

2016. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Az én mai vacsorám saláta volt; olajos hal kis paprikával, kígyóuborkával, hagymával, vörös káposztával és egy főtt tojással.

Nagyon-nagyon finom volt. :)

2016. aug. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne már most olyan rohadt éhes lettem.XDD

Amúgy köszi az ötletet holnap gombás rántotta lesz a reggeli :$

2016. aug. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Proteines puding: kevés meleg víz,zselatin,tejsavó fehérje, zsírszegény túró, eritrit. Összekever, hűtőbe berak.
2016. aug. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Vacsorára nálam is a fehérje jön be, eltelíti a gyomrot, zöldséggel (karalábé, uborka, paradicsom, stb.)
2016. aug. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Cottage cheese paradicsommal, retekkel, kis jégsalival, fött tojással


Tonhal, jégsali, paradicsom, ubi


Zöldség tojással/hússal/zöldséggel

2016. aug. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!! Kipróbálom az összeset!!:D Mindenkinek ment a zöld kéz!!:))
2016. aug. 12. 09:10
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
soványtúró+édesítő+vanília/fahéj, krémtúrót kapsz
2016. aug. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszii:DDD Neked is ment a kéz:D
2016. aug. 12. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!