Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ezzel lehet fogyni?

Szerintetek ezzel lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam már a 90 napost is meg sok fajta diétát de egyik sem jött be. Arra gondoltam hogy magamnak kitalálok, ami nekem a legjobb.


Szóval: Délelőtt semmi a reggeli kávén kívűl

Délben sushi, vagy valamilyen halféleség zöldségekkel stb de semmi zsíros kaja se nass.

És utána este szintén semmi csak víz, vagy egy jóreggelt kis keksz vagy mi az.


Beválhat ez szerintetek?


2010. ápr. 19. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:

nem - éhezés az nem diéta


amúgy cm vagy, hány kg? hány éves? sportolsz? milyen munkát végzel?

2010. ápr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

"Szóval: Délelőtt semmi a reggeli kávén kívűl "

Az nagyon jó, ha gyomorfekélyt akarsz kapni. A kávé ugyanis rendszeresen éhgyomorra fogyasztva azt okoz. A másik meg, hogy a reggeli a nap legfontosabb étkezése, sőt mi több! Az emésztésed is reggel a legaktívabb, így több kalóriát tud elégetni a bevitt reggeliből, mint este a vacsiból.

Én azt javasolnám, hogy reggelire ilyen puffasztott rizs vagy puffasztott búza szeleteket, egy almát vagy egy joghurtot, vagy nyugodtan lehet mindhármat, és inkább a vacsorát hagyd ki, bár azért nem árt ha este is megeszel egy gyümölcsöt, ami mondjuk nem banán. Az ebéded viszont teljesen rendben van....még irigyellek is, mert én ki nem állhatom a halat, pedig az tényleg jó diétás, de a párolt szárnyas mell se rossz ám ;)

2010. ápr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
21 vagyok fiú, 177cm 98kg. Most kezdek el megint sportolni.
2010. ápr. 19. 12:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha nem diétáznál, tehát nem a bevitt ételmennyiséget csökkentenéd, hanem megfelelően válogatnád össze az ételeket?

Lehet, hogy hihetetlen, de jóllakva is lehet fogyni, én lassan 10 kilótól szabadultam meg így.

2010. ápr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mit kezdesz sportolni? ha kezded, akkor ne koplalj, hanem egyél rendesen, esetleg a fehérjebevitelt növeld kicsit a zsír és szénhidrát kárára, de csak mértékkel :)
2010. ápr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A jó reggelt kekszben pont annyi kalória van, mint egy normál szendvicsben, vagy egy nagy tál salátában hússal. Csak az a különbség, hogy a keksz szar (cukor, liszt), és nem laksz jól vele, a sali hússal meg hasznos és tápláló. A többi csak marketing.


A kérdésre a válasz: nem, nem fog működni, mert

1. lásd gyomorfekély

2. anyagcseréd lelassul, nem fogysz

3. éhes leszel (fejfájás, ingerlékenység, rossz hangulat)

4. ha visszaállsz a normál kajára, elkezdesz hízni

2010. ápr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez hatalmas butaság. Inkább egyél többször jó minőségű kaját. Fogyásnál nem szabad éhezni.
2010. ápr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!